Štěňata a vepřové kotlety

Ahoj! Jak to jde? Právě jsem strávil nějaký kvalitní čas se svou Lil Familia. Zamířil jsem sem, abych zkontroloval psy a viděl jsem všechny, protože jsem byl tento víkend mimo město a chyběl jim. Awwwww.

Poté, co jsem skončil s několika blogovými projekty a e -maily, jsem se rozhodl začít pro Manchester United Dres ně večeři, protože moje matka a otec stále pracovali. Moje matka se rozmrazovala vepřové kotlety, takže jsem s tím prostě šel. Našel jsem krabici koření a upečel je. Protože ještě nebyla doma, abych se zeptal, jen jsem se rozhodl vyrobit Anglická fotbalová reprezentace Dres s ním pražený květák a Mac & Cheese. Plus docela úžasný salát. Jsem rád, že za toto jídlo byl každý opravdu vděčný.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 3. den
Marathonský tréninkový den 3. den

Více videí

0 sekund 51 sekund

Další
Učení ze špatného běhu
03:48

Žít
00:00
08:21
00:51

Měl jsem svého malého bratra, aby mi pomohl s několika věcmi a pokusil jsem se ho promluvit o tom, jak dělám některé kroky. Jo, myslím, že se bude prozatím držet PB & J. Související: Také si myslím, že se příliš nestane profesionálním fotografem …

Nejsem skutečný člověk z masa (přeskočil bych červené maso a vepřové maso 83% času jen před preferencemi), ale dokážu číst pokyny a v některých případech dokonce mám sebe disciplínu, abych je přesně sledoval! Jsem velmi šťastný, že kotlety vyšly tak skvěle. Vzal jsem si kousnutí, abych obdivoval svou ruční práci. Dobrá práce Monicane!

Když jsem se vrátil, nemohl jsem nikde najít Vegas! Myslel jsem, že utekl do lepšího domu, jako vždy hrozí, že bude.

Ahoj dítě.

Šel jsem si tedy přečíst knihu, která mě odvrátí od zmeškání.

(Většina z těchto knih jsou Ben’s, ale dvě poznámky jsou kniha Tiny Smoothie a krmení hladového srdce <- jeden z mých oblíbených o nutkavém stravování.) A teď opravdu potřebuji rozbalit! Neustále si vezmu jednu položku z kufru najednou. Ha! Tento víkend jsem dostal poškrábaný krk poté, co jsem zůstal nahoře kolem mého postele a snažil jsem se křičet: „Přestaňte na mě rozlit vodku!“ mému nejlepšímu příteli nad hudbou. Takže usrkávám nějaký Zarbeeův imunitní posilovač, abych odrazil bakterie. Mám několik jejich nápojových mixů, abych to vyzkoušel, takže to brzy naleduji. Otázka: Co jsi měl na večeři včera v noci? Co je v nabídce na dnešní večer? Pošlete mi sešit Uložit Sdílení se stará! Podíl tweet Kolík Podíl Pošta Podíl Neustále si vybíráte: Aktualizace běhu a stravování víkendu Aktualizace běhu a stravování víkendu Ahoj! Jak to jde? Mám rychlou rekapitulaci tohoto víkendového běhu, jídla a ... opakování. Jo, a konečně Listene Top 11 částí Hamilton Musical Top 11 částí Hamilton Musical Top 11 nejlepších citací od Hamiltonu a moje oblíbené části vidění Hamiltona muzikálu osobně v Los Angeles Pantages Váš běžec, Eater, Reader Questions- Insta Story (Jan Part 2) Podcast Váš běžec, Eater, Reader Questions- Insta Story (Jan Part 2) Podcast Vaše otázky týkající se běhu, blogování, vlasů, silového tréninku a dalších! Odpovídám na všechny otázky, které v tom přišly Jeden poslední milostný dopis mé kočce Vegas ... Jeden poslední milostný dopis mé kočce Vegas ... Rozloučení s mojí kočkou jménem Vegas. Obrázky a blogní zprávy v hlavní roli mé oblíbené oranžové kočky, stážisty, spolubydlící a Frie Potěšený nový rok z run eat opakuje! plUvolněný nový rok z run Eat Repeting! Potěšený nový rok !! Jsem zpět z volna LIL a chci vám poslat nejlepší přání pro rok 2022. Chyběl mi a blogování a f Běží po dešti a přípravě jídla Běží po dešti a přípravě jídla Protahování a válcování Real Betis Balompie Dres s softballem, tenisovým míčem a pěnovým válcem. Trader Joes Vegan Rainbow Wrap. Nejzábavnější Instagram th

⚡ Shareaholic

.

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *