7 bitové věci, díky nimž se dnes budete cítit šťastní

Sport Club Internacional Dres , ať už jste uprostřed chudého dne, nebo se cítíte unavení v kanceláři, nebylo by to hezké, kdybyste si mohli vystřelit štěstí? Podle vědy i psychologie určitě můžete. Existují specifické malé činy, které jsme náchylní, abychom si užívali-prvek „tajné omáčky“, který promění základní okamžik na trvalý posilovač nálady.

Chcete své myšlení okamžitě otočit? Právě zde je sedm rychlých metod, jak se to uskutečnit.

Usměj se

Řekni sýr! Opravdu. Usmívání se není jen výsledkem pozitivní nálady, samotný výraz obličeje může zlepšit vaše velké vibrace. Výzkumná studie spojila jednoduchý akt usmívající se k pocitu šťastnějšího i méně Nagoya Grampus Dres úzkosti, zatímco také ukázal, že zamračení může způsobit, že někdo během nepříjemného postupu zažije větší bolest.

Koupit zážitek

Chápete staré pořekadlo, že peníze si nemohou koupit štěstí, že? No, to nemusí být pravda. Vědci zjistili, že nákup zážitku (jako je výlet na Bahamy) činí lidem šťastnějším než nákupem materiálu skvělý (jako iPhone). Vědci se domnívají, že je to od té doby, co jste schopni vzrušeně čekat v očekávání na nákup zkušeností, je pravděpodobnější, že bude sociálně založen i spojovací, a také méně pravděpodobné, že porovnáte své zkušenosti s nákupem s ostatními. Je čas koupit tyto vstupenky!

Myslet rychleji

Pokud se cítíte glum a máte několik minut, které máte během svého pracovního dne ušetřit, věřte Fast, uvádí Art Markman, PhD, profesor psychologie na University of Texas, Austin a autor The New Book Brain Briefs. “Zavolejte kamarádovi a také se bavte, udělejte si hádanku, kterou si užíváte, nebo poslouchejte rychlou pozitivní hudbu,” vysvětluje. “Váš mozek musí dodržovat a také to zvedne vaši náladu.”

Pijte ekologický čaj

Pokud chcete štěstí ve sklenici, sáhněte po šálku ekologického čaje. Zdá se také skvělé být pravdou, ale je to opravdu vědecké. Podle výzkumné studie v časopise Appetite vědci věří, že flavonoid v ekologickém čaji (Epigallocatechin gallate nebo EGCG) má efekt zvyšující náladu. Ti, kteří popíjeli nápoj, viděli podporu v klidu s vlastním hodnocením a snížením stresu s vlastním hodnocením.

Dosáhnout cíle

Stejně jako ACING Prezentace v práci nebo dostat se do fantastického programu gradu může zvednout vaše nálady, Markman uvádí, že štěstí také doprovází proces dosažení malých cílů. “Najděte něco, na čem jste pracovali, a to je téměř dokončení a také to povrch,” vysvětluje. “Překročení něčeho z vašeho výpisu z úkolů vám poskytne záběr velkého pocitu.”

Jezte své ovoce i zeleninu

Jen v situaci jste potřebovali ještě jeden důvod k tomu, abyste se musili o ovoce a zeleninu, můžete to přidat do hromady: prostě vás to může šťastnější. Podle výzkumné studie 80 000 obyvatel Spojeného království byli ti, kteří se otočili na nejvíce ovoce, stejně jako vegetariáni, nejméně pravděpodobné, že s úzkostí, depresí a dalšími duševními poruchami, a také častění se cítili „šťastní„ šťastní “ stejně jako spokojený se svými životy. “

Vystavte se pozitivním věcem

Pokud máte jen pět minut a vyžadujete dávku štěstí, využijte maximum čas přitažením k pozitivním okamžikům. Zavřete oči a nechte svou mysl bloudit. Je to jednoduché: „Když jste dole, věřte zpět něčemu fantastickému, co se nedávno stalo,“ vysvětluje Markman. “Šťastné vzpomínky tě dělají šťastnějším.” Nebo pokud nemůžete věřit něčemu? “Videa kotě a videa štěňat jsou fantastickým vyzvednutím,” říká. “Jsme zapojeni, že mají rádi děti, s jejich obrovskými očima, hlavami, stejně jako malými těly – tak minuta nebo dvě sledování kojeneckých zvířat Frolic se povznáší.”

Tato informace platí pouze pro akademické funkce a také není míněna jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace byste neměli využívat k diagnostice nebo léčbě problému nebo stavu zdraví a zdraví. Před změnou stravy, změnou návyků spánku, užívání doplňků nebo spuštění nové rutiny fyzické zdatnosti, vždy zkontrolujte svého lékaře.

Jenna Schalke 04 Dres Birch

Jenna Birch je novinářka pro zdraví a wellness a také způsob života. Napsala mimo jiné pro web i tiskové vývody jako Cosmopolitan, O, Psychology Today, Self, Health and Wellness a zdraví mužů. Je publicistkou pro spojení Yahoo a autorkou podobného Space (leden 2018, Grand Central Life & Style), vědecké průvodce pro současné ženy, které nacházejí dnešní náročnou krajinu. Kamenec University of Michigan, Jenna, stále žije v Ann Arbor, MI.

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *