Asociace lékařů prstenů doporučuje minulý měsíc pozastavení „všech“ bojových sportovních akcí

tváří v tvář vyvíjejícím se Globální pandemii Covid-19 Asociace prstenců lékařů doporučila „že všechna řídící těla v bojových sportech dodržují současné pokyny CDC CDC. vztahující se k hromadnému shromáždění “.

Tento týden ARP zpřísnil svou pozici a Flat Out uvedl, že „všechny“ bojové sportovní akce musí být pozastaveny, dokud si to navíc nevšimnete. Rozumně poukazují na to, že události nejen zvýší riziko přenosu virů, ale také realitu, že spousta bojových sportovních sportovců vyžaduje lékařskou pomoc po zápasech, což by namáhalo již příliš zdaňovaný lékařský systém. Nejaktuálnější prohlášení ARP zní:

Asociace lékařů prstenů aktivně sledovala doporučení CDC a dalších profesionálních lékařských společností zabývajících se šířením Covid-19 nebo nového koronaviru.

Sportovní události po celém světě byly zrušeny v akci, aby se zvýšilo riziko infekce a přenosu účastníky, fanoušky, úředníky a podpůrným personálem.

Doporučujeme, aby byly všechny bojové sportovní události odloženy, dokud si navíc nevšimnou. To zahrnuje všechny a všechny události, Spojených Států Amerických fotbalová reprezentace Dres bez ohledu na počet zúčastněných lidí. Jakýkoli bojový sport, který se odehrává během této globální pandemie, umisťuje sportovce, úředníky a jakýkoli jednotlivec jiných zapojených do události pod zbytečným rizikem infekce a přenosu COVID-19. AS Monaco Dres Kromě toho bojové sportovní sportovci často vyžadují lékařskou péči po zápase a my si nepřejeme vidět žádné další zatížení již tak ohromeného lékařského systému.

Nadále sledujeme tuto neustále se vyvíjející situaci a naše myšlenky jsou i nadále s těmi, kteří byli a budou touto nemocí ovlivněni.

Naše organizace zůstává v našem poslání Chelsea FC Dres vytrvalá: sloužit, chránit a vzdělávat všechny zapojené do bojových sportů.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Asociace prstenců lékařů oficiálně podporuje zrušení bojových sportovních událostí 23. 2020 s 1 komentářem
Asociace prstenců lékařů změkčí postoj k živým bojovým sportovním událostem May 2, 2020
Více bojových doporučení pro bezpečnost sportu od Asociace prstenců

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *