Dokážete objasnit podmínky fitness centra: Požadovaní opakování, supersety a také kapsy

Otázka: Jsem nováčkem rodiny pro kulturistiku a také bych chtěl nějaké objasnění ohledně dodržování podmínek, o kterých jsem vždy slyšel v The Gym: Požadovaní opakování, supersety i kapsy. Můžete prosím vysvětlit?

Odpověď: Zajímavé je, že jako nováček nebudete vyžadovat využití jakéhokoli typu technik, na které jste požádali, spíše nějaký čas. Požadovaní opakování, supersety a kapsy jsou všechny mezilehlé metody, které by neměly být zaměstnány, dokud za vámi Belgická fotbalová reprezentace Dres nebudete mít alespoň 1-2 solidní roky tréninku. Přesto bych byl rád, že vás každý objasní, abych zajistil, že když jste připraveni, budete moci začít přidávat tyto metody do tréninku.

* Požadovaní zástupci: To je, když tréninkový partner nebo pozorovatel vyvíjí jen dostatečný tlak na lištu nebo činku (kabel nebo stroj), aby vám umožnil úplné opakování, které byste nemohli provést sami kvůli svalnatému selhání .

* Superset: To je, když se 2 cvičení provádějí zády k sobě bez odpočinku mezi nimi. Zbytek je odebrán pouze po dokončení 2 cvičení. Supersety mohou být prováděny pro antagonistické tělesné party … hrudník/záda (bench lis/lat pulldown) nebo pro přesně stejný bodypart… dvě tricep cvičení v řadě (tlaky/drtiče lebky).

* Dropset: To je, když provádíte cvičení k svalovému selhání, pak okamžitě sundejte váhu z baru nebo zařízení (nebo Brazilská fotbalová reprezentace Dres získáte lehčí činky) a pokračujte také s cvičením. Například, pokud na lavičce tlačíte s 185 liber a dosahujete selhání, můžete hmotnost okamžitě snížit na 135 liber a také získat mnoho mnohem více opakování, jak jen můžete.

Otázka: Trénuji 3 roky a také jsem dosáhl dobrého pokroku. Všiml jsem si však, že několik týdnů jsem se rozhodl být ve fitness centru mnohem více dní i v jiných týdnech, méně. Je to divné? Mohu být stále úspěšným kulturistou?

Odpověď: To není vůbec neobvyklé. Ve skutečnosti je to docela běžné. Kvůli pracovním tlakům, tlakům institucí, tlakům na spojení, vzory spánku, stravy, přírodních rytmů těla atd. se všichni cítíme mnohem energičtější i inspirovanější během několika týdnů než jiné. Pokud jste o svém tréninku hlavní, může být než jít do fitness centra nesmírně obtížná práce. Pokud si nebudete žít jako kulturista nebo sportovec, může být v některých případech náročné dostat se do fitness centra po obzvláště stresujícím dni v práci.

Můj tip pro vás je něco, co telefonuji „Split-Cycling“. To znamená jen FC Tokyo Dres ten týden až týden, abyste upravili rozdělení svého těla podle množství dnů, které tento týden půjdete do fitness centra. Právě tady je přesně to, jak by to fungovalo:

1. týden: 3 denní split-po-den… hrudník/delts/telata-tuesday… off-Wednesday… lats/šunky/ABS-Čtvrt…

2: 2: 4 denní split-Monaday… hrudník/delts/telata-tuesday… lats/pasti/abs-wednesday… mimo čtvrť… čtyřkolky/šunky/telata-pátek-pátek… bis/tris/abs-so/slunce… off… Off

Týden 3: 5denní split-Monaday… hrudník/telata-tuesday… Delts/Traps/ABS-Wednesday… lats/dolní část/telata-Čtvrta… mimo pátku… Quads/Hams/Abs-Saturday… bis/tris/předloktí- Neděle … vypnuto

Použití techniky rozdělení cyklan vám umožní udržet vaši mysl i tělo čerstvé, kromě motivace vysoko, protože můžete jít do fitness centra kolem vašeho „životního plánu“. Rovněž vám umožní specializovat se na konkrétní bodyparts několik týdnů a také u ostatních. Poskytněte to. Velké štěstí!

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *