Kanada oznamuje, že nebude posílat sportovce na olympiádu

Kanadský olympijský výbor (COC) a kanadský paralympijský výbor (CPC), podpořené provizemi jejich sportovců, národními sportovními organizacemi a Real Betis Balompie Dres Kanadskou vládou, Club Tijuana Dres „ztěžovaly to,„ ztěžovaly kanadské Rozhodnutí neposílat kanadské týmy na olympijské a paralympijské hry v létě 2020.

COC a CPC naléhavě vyzývají Mezinárodní olympijský výbor (IOC) a Mezinárodní paralympijský výbor (IPC) a Světovou zdravotnickou organizaci (WHO), aby hry odložily po dobu jednoho roku a nabízíme jim plnou podporu při navigaci všech Složitost, která přeplánuje hry, přinese. I když rozpoznáváme vlastní složitosti kolem odložení, nic není důležitější než zdraví a bezpečnost našich sportovců a světové komunity.

Nejde pouze o zdraví sportovců – jde o veřejné zdraví. S Covid-19 a souvisejícími riziky to není bezpečné Chelsea FC Dres pro naše sportovce a zdraví a bezpečnost jejich rodin a širší kanadské komunity, aby sportovci pokračovali v tréninku směrem k těmto hrám. Ve skutečnosti je v rozporu s radou veřejného zdraví, které vyzýváme všechny Kanaďany, aby následovali.

COC a CPC přezkoumaly dopis a tisková zpráva zaslaná v neděli IOC. Jsme vděční IOC za jeho ujištění, že nezruší hry Tokio 2020 a oceňuje, že chápe důležitost urychlení jeho rozhodování ohledně možného odložení.

Rovněž tleskáme IOC za uznání, že chránění zdraví a wellness národů a obsahující virus musí být naším prvořadým problémem. Jsme uprostřed globální zdravotní krize, která je mnohem významnější než sport.

COC a CPC by chtěli poděkovat našim sportovcům, partnerům a kanadské sportovní komunitě za jejich trpělivost a za půjčování jejich hlasů v těchto bezprecedentních dobách. Nadále doufáme, že IOC a IPC budou souhlasit s rozhodnutím odložit hry jako součást naší kolektivní odpovědnosti za ochranu našich komunit a pracovat na omezení šíření viru.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *