Off to Idea World Fitness Convention

Dobrý den! jak se máš? Snažím se zabalit tento příspěvek a dostat se ke dveřím Německá fotbalová reprezentace Dres do Los Angeles na konferenci Idea! V rámci svého partnerství s Propelem dělám závěrečné cvičení s Gunnarem Petersonem a Brighton & Hove Albion FC Dres jsem nadšený. Také se podívám na své přátele a užívám si nějaké #Blogfest Fun!

Naštěstí The Idea World byl v posledních několika letech v jižní Kalifornii, takže jsem už několikrát mohl jít.
Moje nejnovější videa

4 minutové stojící jádro cvičení pro běžce
Stojící abs trénink můžete dělat doma. Žádná základní cvičení vybavení, která můžete dělat před útěkem nebo po běhu. Rychlý výukový program na 5 tréninkové pohyby pro silné jádro a zpochybnění vaší rovnováhy.

Více videí

0 sekund 4 minut, 31 sekund

Další
Tipy pro masku na obličej pro běh a procházku venku
07:15

Žít
00:00
08:21
04:31

V loňském Liverpool FC Dres roce to bylo v Anaheimu a já jsem byl na panelu s PB prsty a fitness.

A šel jsem na večeři a měl jsem pozoruhodné jídlo a hodně vína <- vždy si pamatuji, co jsem snědl všude, každý den. Jsem divný. Rok předtím byl v LA (stejné místo jako v tomto roce). Dnes ráno jsem vyrazil na silnici na běh a byl jsem rád, že jsem se zastavil u vodní fontány, kde jsem udělal malého přítele. Ve skutečnosti se mnou nemluvil, ale stále se blížil a pak udělal krok zpět a znovu se dostal. Bylo to super roztomilé. Snídaně byla s laskavým svolením Veestro, vegetariánské doručování jídla. Budu o tom mluvit více později! Oběd byl kale salát s tempehem ... A celý den jsem usrkával Spark. Konkrétně je ovocná punčová jiskra moje nejnovější posedlost. V jiných zábavných zprávách ... Začal jsem moduly pro certifikaci zdravotního koučování s integrativní výživou! Mají aplikaci, abych se mohl učit a zkoumat na cestách. To je opravdu perfektní. Dobře, musím jít! Uvidíme se později. Otázka: Pamatujete si, co jste jedli v minulosti? Co jsi dělal před rokem tento týden? Pošlete mi sešit Uložit Sdílení se stará! Podíl tweet Kolík Podíl Pošta Podíl Pokračujte s nimi: Nejlepší kužel hanby alternativ pro psy Nejlepší kužel hanby alternativ pro psy Nejlepší kužel hanby alternativ pro vašeho psa po operaci. Možnosti měkkého límce, aby zabránili vašemu psa v olizování rány a suchý šampon, zdraví střev, běh v Kanadě a další otázky z ig příběhů suchý šampon, zdraví střev, běh v Kanadě a další otázky z ig příběhů Ahoj! Odpovídám na vaše otázky z Instagramu o běhu, stravování, kráse a zdraví střev - jaká kombinace témat jsme C Běh na Marco Island Florida 2021 Běh na Marco Island Florida 2021 Kde běžet na Marco Island Florida. Spuštění tipů pro cestování a letní plážové výlety. Florida Run Blog a Nejlepší závody z roku, běh a recepty! Nejlepší závody z roku, běh a recepty! Kolik kilometrů jsem letos běžel. Nejlepší závody a spuštění tipů na jednom příspěvku! Podívejte se na celkový počet kilometrů a calo Top 11 částí Hamilton Musical Top 11 částí Hamilton Musical Top 11 nejlepších citací od Hamiltonu a moje oblíbené části vidění Hamiltona muzikálu osobně v Los Angeles PantagesZlatý retrívr nebude brát jeho lék Zlatý retrívr nebude brát jeho lék Zlatý retrívr nebude jíst jeho pilulky. Snažil se dát svůj lék do hot dog, kuře a on věděl! Ani nebude jíst ⚡ Shareaholic .

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *