Prohlížení velryb v Dana Point

Ahoj! Včera jsem šel prohlížet velryby v Dana Point v Kalifornii. Pal mi dal nápad vzít všechny velryby, které jim považují za vánoční dárek. miluji to. Byl to skvělý nápad a já jsem hned vzhlédl na pár míst a našel na Grouponu úžasný obchod. Vstupenky jsem si koupil (dobré na Belgická fotbalová reprezentace Dres každý den) a řekl jsem všem na Štědrý den, když jsme otevírali dárky. (Chtěl jsem najít velrybu hračky, která by zabalila nebo dát každému kartu s písmenem Spealling W-H-A-L-E W-A-T-C-H-I-N-G a nechat je přijít na to, ale zapomněl jsem, že nejsem lstivý nebo organizovaný, takže to skončilo, když jsem na všechny křičel, když jsme my byly provedeny otevírací dary a zapomněl jsem, že o tom musím říct.)

Pak – to je nezbytné – nechal jsem se všichni shodnout na rande, aby to nejlépe a tam nejlépe. Vybrali jsme datum SS Lazio Dres a na Vánoce jsme ho dali na naše kalendáře, takže neexistovalo „Hej, můžeš jít toto datum…“ nebo „Myslím, že se očekávám, že udělám…“ nebo jinou přitěžující řetězec textových zpráv, kde se to snaží 8 lidí plánovat.
Moje nejnovější videa

Maratónový tréninkový den 6
Marathon Training Den 6. Spuštění aktualizace blogu.

Více videí

0 sekund 1 minuta, 19 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 3. den
00:51

Žít
00:00
08:21
01:19

Vybrali jsme 12. února a provedl jsem rezervace v Dana Point Surf and Sport. Pozval jsem pozvání přes Gmail s adresou a časem. A pár dní předtím, než jsem poslal text s ukazatelem, který zahrnoval počasí / co přinést / adresa / čas.

Opravdu jsme nemuseli přinést nic, protože to byl ideální den, ale navrhl jsem: Sunblock / Windbreaker / Binoculars / Goldfish Crackers, abychom k nám přilákali velryby.

Viděli jsme tunu delfínů, ale pouze 1 velryba. Byla to šedá velryba, která několikrát vykoukla, ale bylo těžké se na něj dobře podívat. Kapitán nám tedy dal „šek velryby“, abychom se mohli vrátit !! Zaručují, že uvidíte mořského savce a pokud nedostanete kontrolu deště, abyste se vrátili zdarma. Technicky jsme viděli velrybu, ale byli velmi dobří Schalke 04 Dres a řekli, že bychom se všichni mohli vrátit, abychom to zkusili znovu.

Na Long Beach, Newport Beach a Dana Point jsou výletní společnosti pro sledování velryb. Vybral jsem si Danu, jaké sledování sportovního rybolovu a velryby, protože miluji Dana Point a našel hodně. Bylo to dobře organizované a jsem s touto zkušeností velmi potěšen.

Zde je spousta obrázků z 2hodinové exkurze velryby…. Byl to nejkrásnější den!

Po cestě všichni zamířili na mé místo na pizzu, salát a dort. V úterý je to narozeniny mé mámy a včera jsme spolu slavili.

Udělal jsem kokosový dos leches dort k narozeninám mé mámy. Miluje kokos. Miluji experimentování s recepty, i když 2. pokyny pro hostování je „nikdy nezkoušejte nový recept na večírku“. Naštěstí to vyšlo skvěle!

Můj oblíbený malý člověk visel, když jsem vyfotil obrázky svého tvorby dortů. Nechtěla žádné, jen trpělivě čekala, až se s ní znovu začnu hrát. Je to zvláštní jedlík. Myslím, že jediná věc, kterou jsem viděl jíst, bylo několik hroznů a bonbóny na těch sušenkách (na obrázku výše).

Trvalo jsem příliš dlouho, takže nakonec dostala Elsu, aby na mě mohli čekat společně. Na její obranu jsem opravdu trval dlouho – bylo těžké získat dobrý úhel na dortu. Miluji ji.

Otázka: Sledovali jste někdy velrybí? Kde?? Vidíte nějaké velryby?

Jaký je váš oblíbený druh dortu #1?

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále si vybíráte:

Top 11 částí Hamilton Musical

Top 11 částí Hamilton Musical

Top 11 nejlepších citací od Hamiltonu a moje oblíbené části vidění Hamiltona muzikálu osobně v Los Angeles Pantages

Moje vánoční přání lIST 2021

Můj seznam vánočních přání 2021

Můj seznam prázdnin s odkazy na odkazy na to, co je v prodeji Cyber ​​pondělí. Nápady na dárky Runner pro 2021 vánoční sezóny

Měli byste znát návrhy, než půjdete do Disneylandu

Měli byste znát návrhy, než půjdete do Disneylandu

Měli byste znát návrhy dříve, než půjdete do Disneylandu 2021. Disney znovuotevření pokynů a informací, které mají nejlepší den

Snadný recept na chvění

Snadný recept na chvění

Kalifornie Date Shake Recept Zdravá aktualizace! Snadná a lehká verze klasického kalifornského rande poblíž Palm Spri

Průvodce dárkovým dárkem Nejvyššího běžce 2020

Průvodce dárkovým dárkem Nejvyššího běžce 2020

Seznam Nejvyššího dárkového průvodce pro běžce 2020. Nápady pro každý typ běžce. Vybavení, hodinky, zábavné hrnky a další

nejlepší z přírodních produktů Expo ovlivňující oblíbené a zdravé jídlo bingo

nejlepší z přírodních produktů Expo ovlivňující oblíbené a zdravé jídlo bingo

Ahoj! Přírodní produkty Expo (aka #ExPowest na sociálních médiích) byl tento víkend v Anaheimu v Kalifornii. Je to podstatná konference

⚡ Shareaholic

.

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *