Prázdninový nápad č. 1: Vždy mějte po ruce hodně bílého vína, takže pokud zapomenete někoho na svém seznamu (nebo získáte překvapivý dárek), můžete se jen rozdělit s jedním ve své obrovské sbírce. Raději se zásobuji co nejdříve! Ve skutečnosti tato myšlenka platí rok ‘kolo…

Prázdninový nápad č. 2: Pokud cestujete, nezabalte dárky, dokud se nedostanete do cíle, protože je TSA možná bude chtít rozbalit, stejně jako vás rozbalí nahým skenerem.
Moje nejnovější videa

Maska obličeje pro běh nebo chůze mimo tipy
Nápady na obličej masky pro běh nebo chůzi venku během ohniska koronaviru. Musíte nosit masku obličeje a nejlepší možnosti pro běžce.

Více videí

0 sekund 7 minut, 15 sekund

Další
Zlatý retrívr si nevezme jeho pilulky!
02:19

Žít
00:00
08:21
07:15

Což mě vede k …

Prázdninový nápad č. 3: Pokud odmítnete nahý skener a vyberete pocit, jak se popíjejte, požádejte o zaměstnance TSA opačného pohlaví nebo nejatraktivnějšího člověka, kterého vidíte v řadě – protože někdo musí mít Chorvatská fotbalová reprezentace Dres potěšení z ponižujícího zážitku!

Prázdninový nápad č. 4: Marzipánské prase je vegetariánská. Hrubý, ale vegetarián.

Zábavný fakt: Je to tradice v Německu, Norsku a Dánsku, která dává marzipánská SC Braga Dres prasata jako dárek nebo punčocha. Symbolizuje hodně štěstí a prosperujícího nového roku! (zdroj)

Pokud máte zájem, dostal jsem Flamengo Dres tento na světovém trhu Costplus

Prázdninový nápad č. 5: Nedostáte si dárky pro sebe. (V tomhle jsem velmi špatný …)

Prázdninový nápad č. 6: Pokud vám Ben řekne, že „So-and-tak miluje Nutellu a my jim musíme na Vánoce přimět nádobu průmyslové velikosti“, nevěřím mu.

Protože to otevře, když se nedíváte.

A rozložte to na koláčku …

A vaše síly jsou k ničemu proti Nutelle.

Prázdninový nápad č. 7: Umístění zmrazené vegetariánské lasagne na talíř se salátem a brambor během této velmi rušné sezóny dělá rychlé a chutné jídlo.

Prázdninový nápad #8: Nebojte se, pokud nemáte čas vymyslet kreativní segy pro představení vašich odpoledních občerstvení na cestách …

Nějaké nápady na dovolenou, které jsem zapomněl?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *