Vlastně jsem dnes ráno snědl snídani v slušné snídani a skončil jsem hladový na oběd v 10 hodin. Nějak se mi podařilo zastavit až do Athletic Bilbao Dres 11:30 (díky kusu Bodillo).

Konzultoval jsem na Twitteru, takže jsem viděl, jestli jsem byl bezpečný pít kbelík ledové kávy ve 15:00 a stále se mohu dnes večer schopen spát. Emily měla nejlepší a nejpřesnější odpověď: někdo chce GChat, protože budu celou noc nahoře?
Moje nejnovější videa

Maratónový tréninkový den 6
Marathon Training Den 6. Spuštění aktualizace blogu.

Více videí

0 sekund 1 minuta, 19 sekund

Další
Jessica Simpson Memoir – Open Book Review
06:05

Žít
00:00
08:21
01:19

Na večeři jsem měl velké plány na rozruch, ale můj wok je rezavý !!! Ví někdo, jak to opravit? Vypískat. Je to jedna z mých oblíbených kuchyňských náčiní.

Ale odmítl jsem být odrazen od mého současného oblíbeného vegetariánského proteinu – Boca Juniors Dres Seitan.

Uvařil jsem to s TJ smaženou zeleninou a arašídovou omáčkou v nádobě na skladě. Fungovalo to.

Podáváme s hnědou rýží a extra sójovou omáčkou, protože pevně věřím, že odrazí na sodík, není to, co mě zavede do hrobu.

Myslím, že Seitan je nejvíce „masitá“ ze zeleninových bílkovin – ale ne hrubým způsobem. Vím, že někteří lidé nemají rádi texturu masa, ale to je dobrý žvýkání, ne hrubý žvýkání. Dává to smysl?

Mám nejobecnější nápad zmrzliny proteinové zmrzliny, ale na to budete muset počkat. US Sassuolo Dres Mohl bych to držet pro výkupné, dokud nepřijdu na to, jak opravit svůj wok …

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *