Seattle Sounders FC hledá klubovou radu

Název: Club Counsel

Oddělení: Právní a externí záležitosti

Zprávy na: Generální rada a externí záležitosti

Stav FLSA: placené, osvobozené

Typ role: Individuální přispěvatel

Datum uzávěrky: neděle 23. května 2021

Náš klub

Když se připojíte k Sounders FC, připojíte se k fotbalovému, sociálně progresivnímu ambicióznímu klubu zakořeněné

V nejlepším fotbalovém městě v Americe. Zde v průměru téměř 40 000 fanoušků na zápas, maximalizujeme s více než 69 000 fanoušky, když jsme vyhráli 2019 MLS Cup zde v Seattlu. Existují, abychom vytvořili zvláštní okamžiky, jako jsou tyto, kde obohacujeme životy a sjednocujeme naše fanoušky a město prostřednictvím fotbalu.

PŘÍLEŽITOST

Toto je legální práce, hledáme právníka. Předpokládáme, že pokud žádáte, jste právníkem. Ale více než to, Sounders FC hledá nového spoluhráče. Náš malý právní tým (buďme upřímní, budete druhý) úzce spolupracují s každým oddělením v naší organizaci, od fotbalu po lidské zdroje po marketing až po sponzorství, prodej vstupenek a vše mezi tím. Sportovní zákon provozuje škálu; Pokud jste v jakémkoli prostředí praktikovali jako právník, máte relevantní zkušenosti.

Naše oddělení úzce spolupracuje s vládními agenturami a úřady a spravuje naše veřejné výhody FC Porto Dres a poskytování našeho sociálního dopadu. Jsme nadšeni z práce, kterou náš tým minulé léto dělal, a spadneme na tvrdé rozhovory o tom, jak urychlit tento dopad, růst a vyvíjet se a investovat do našich lidí.

Věříme, že náš návrh na hodnotu je návrh, kde rostoucí příjmy, držitelé vstupenek na sezónu a řízení spotřeby naší značky, zvyšování naší technologické efektivity a provozování nejlepší profesionální sportovní organizace ve své třídě, je založena na životě našich hodnot. Naše právní oddělení je rozhodující pro strategické, kreativní a spolupracující myšlení, které informuje o partnerství, produktech a kampaních k dosažení výsledků v souladu s těmito hodnotami.

Růst a vývoj

Z brány se primárně zaměříte na transakční záležitosti pro klub a budete odpovědní Cerezo Osaka Dres za přípravu, vyjednávání a spravování právních aspektů sponzorských dohod, licencí duševního vlastnictví, soutěžní podmínky a nezávislé dohody o dodavateli a službách; a provést právní přezkum všech marketingových a propagačních materiálů.

Kromě toho vaše minulé právní zkušenosti a znalosti poskytnou okamžitou příležitost vlastnit oblasti celých předmětů jménem Sounders FC a budeme se na vás podívat, abychom nám dali vědět, kde tyto minulé zkušenosti mohou být rychle využívány, aby vaše vlastnictví legálních funkcí rozšířily vaše vlastnictví legálních funkcí a aktivity.

Budeme spolupracovat v právním oddělení, abychom ovlivňovali a přizpůsobili procesy a postupy a činnosti dodržování předpisů v zaměstnanosti, dodržování předpisů MLS a USL, a podle místního, federálního a státního práva.

Role a odpovědnosti

Abychom tuto práci úspěšně vykonávali, jednotlivec slouží v roli odborníků na předmět na řadě témat a při sloučení této funkce by měl mít následující zážitkový základ, základní chování a vlastnosti a dovednosti. Níže uvedené požadavky jsou reprezentativní pro požadované znalosti, dovednosti a/nebo schopnost. Může být provedeno přiměřené ubytování tak, aby jednotlivcům se zdravotním postižením umožnily plnit základní funkce.

Jste zběhlý a vychytný řešitel problémů a vydává pozorovatel, můžete se rychle a efektivně posunout mezi více úkoly a předměty, můžete spolupracovat s a na podporu lidí, kteří řídí operace, tvůrčí kampaně, administrativní a dodržující funkce, živé události a další veřejnost čelí činnosti; Ach jo, a pět (5) fotbalových týmů.

Máte zkušenosti Portugalská fotbalová reprezentace Dres s řízením právních záležitostí – které by mohly zahrnovat soudní spory, začít dokončovat transakce, právní projekty a/nebo legální funkce pro organizační klienty. Máte znalosti předmětu, že prokazují tuto zkušenost a vaše role při dosahování dobrých výsledků pro vaše klienty.

Jste nepřetržitý žák ve všech aspektech života, ale věřte v rovnováhu zdravého pracovního života. Bavíte lidi a tvrdě pracujete, ale bavíte se. Možná nevíte nic o fotbale (nebo Seattlu), ale budete se naklonit a učit se a to je vzrušující.

Víte, že bude existovat křivka učení a někdy delší dny, které vás přinutí k ponoření, nejen k předmětu, ale také vztahy s vašimi novými kolegy. A věříte, že jednou z nejlepších rolí pro právníka je důvěryhodným poradcem, kde vám tyto vztahy umožňují ovlivňovat skvělé produkty, služby, kampaně a okamžiky na začátku procesu.

Jste schopni se účastnit právních schůzek na úrovni ligy a na školení ligy a konferenčních hovorech; kde může být vyžadováno minimální mimo státní cestování.

Schopnost efektivně prezentovat informace jednotlivcům ve skupinovém prostředí a na všech úrovních v organizaci osobně i prostřednictvím technologie telekonference a vzdáleného pracovního uspořádání.

Vzdělání Annull

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *