Výsledky a recenze laserového odstranění chloupků

Minulý týden jsem zmínil, že jsem právě dokončil řadu laserových odstranění chloupků. Chtěl jsem se podělit o své výsledky a myšlenky, protože jsem získal velmi odlišné výsledky ze všech ostatních recenzí, které jsem četl online.

Koupil jsem sérii 6 ošetření ve 2 oblastech od Groupon. Šel jsem do velmi dobře recenzované a slušné Medspa. Byl jsem velmi spokojený se službou a zaměstnanci. Nemyslím si, že moje výsledky mají něco společného s umístěním. Moje dvě oblasti pro léčbu laserového odstraňování chloupků byly pod oblastí zbraní a bikin.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 3. den
Marathonský tréninkový den 3. den

Více videí

0 sekund 51 sekund

Další
Než jsme byli cizí recenze
09:42

Žít
00:00
08:21
00:51

Postup: Jdete dovnitř a máte možnost použít znecitlivující krém. Poprvé jsem to udělal, nepoužil jsem znecitlivující krém a byl v pořádku. Podruhé to bolí, takže jsem to dostal na léčebné sezení # 3, 4 a 5.

Pokud si vyberete znecitlivující krém, musíte tam být o půl hodiny dříve, abyste jej nechal nastavit.

Pro Nizozemská fotbalová reprezentace Dres skutečný postup nosíte ochranné brýle. Sestra pohybuje laserovou hůlkou v linii přes oblast léčby. Možná budete cítit malý úder nebo spálení. Zpočátku to pro mě bylo velmi mírné. Ale poslední ošetření (kvůli smíchání s mým časem appt) jsem neudělal znecitlivující krém a bolí to Soooo špatné. Moje oči se zalévaly z bolesti. Připadalo mi, jako bych byl pomalu spálen přes kůži.

Dostanete nahý nebo alespoň odstraníte oblečení z oblastí, které dostáváte léčbu. Moje místo mělo nosit papírovou sukni a oni snižují židli, takže si položíte.

Toto je kouzelný laserový stroj:

Proces odstraňování chloupků: Léčba dostáváte každých 4-6 týdnů, protože to je cyklus růstu vlasů. Myslím, že je to něco jako v jedné oblasti je více vlasových folikulů a chtějí je všechny zabít. Takže jdete za každých 4-6 týdnů, abyste zasáhli všechny základny.

Zatímco léčba zranila, opravdu to nezanechalo žádné známky. Okamžitě jsem byl trochu červená, ale zmizí to docela rychle.

Výsledky: Nefungovalo na mě nejlepším kandidátem na odstranění laserových chloupků, je někdo se světlou pokožkou a tmavými vlasy, protože laser se nějak dostane k vlasovému folikulu skrz pokožku a s tímto kontrastem to může „vidět“ lépe. Moje vlasy jsou velmi lehké. Zatímco obočí nebo vlasy většiny lidí nebo to, co má, je tmavší než vlasy na hlavě, vlasy na mém těle jsou lehčí. Lázně mi tedy řekli, že to nemusí fungovat 100%, ale stále si byli přesvědčeni, že dostanu dobré výsledky (prostě ne dokonalé).

Pravděpodobně mám Cerezo Osaka Dres 30% snížení vlasů, ale stále se musím voskovat nebo holit. Je to většinou frustrující, protože postup byl naposledy tak nepříjemný. Všechno tu bolest pro nic! Vypískat.

Ale mluvil jsem s dalšími lidmi, kteří uvedli, že to pro ně fungovalo docela dobře, nebo snědl nejméně 70% jejich vlasů.

Tipy:

Mám pocit, že doktorovy kanceláře jsou vždy chladné, takže jsem si koupil ponožky, které jsem si mohl zabývat při léčbě.

Myslím, že Groupon byl skvělý obchod. Nejprve to zkontrolujte.

Myslím, že 6 sezení je minimum. koupit alespoň tolik.

Přeskočte to, pokud máte na těle blonďaté nebo jahodové blond vlasy.

Otázka: Udělali jste něco takového? Jak to pro vás fungovalo?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Pokračujte s nimi:

masážní závist chemická peel- recenze a před a po obrázcích

masážní závist chemická peel- recenze a před a po obrázcích

Tento příspěvek je napsán ve spolupráci s Massage Envy, ale Švýcarská fotbalová reprezentace Dres všechny názory jsou moje vlastní. Ahoj! Za poslední pár Mont

Bolest nohou pro běžce – tipy a zdroje pro zranění školeníBolest nohou pro běžce – tipy a zdroje pro zranění školení

Nejlepší weby a informace na vrcholu bolesti nohou pro běžce. Běžící bolest nohou může být tendonitida nebo zlomenina stresu. Ch

nosit masku na obličej při běhu venku

nosit masku na obličej při běhu venku

Maska na obličej pro běh nebo chůzi ven během ohniska koronaviru. Pokyny pro nošení masky z CDC. Tipy na BE

Můj pes musí mít za chůzi nebo běh se svým štěňátkem

Můj pes musí mít za chůzi nebo běh se svým štěňátkem

Pěší pes musí mít. Požádali jste o mé tipy na výstroj pro běh se svým psem – zde je seznam mých oblíbených vodítků, col

Moje denní denní ranní rutina

Moje denní denní ranní rutina

Moje ranní rutina v den odpočinku od běhu. Co dělám, co jím v den odpočinku a další BTS pro žádný běžící den

Pomocné protahování se cítím fantazie

Pomocné protahování se cítím fantazie

Útlum Total Body je nová asistovaná protahovací služba v Massage Envy – provedl jsem 60minutovou relaci hlavy toe assi

⚡ Shareaholic

.

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *