Údaje vystavují holý box kloubu mají nižší míru otřesů než boje s rukavicí

Bare Knuckle Boxing v posledních letech potěšili zvýšenou popularitu, přičemž mnohem více severoamerických jurisdikcí legalizovala sport, protože Wyoming vedl metodu jako první specifikace k legalizaci BKB v roce 2018.

Údaje byly poskytnuty na letošním asociaci prstenových lékařů ročního semináře Dr. Don Muzzi, který poskytl první nahlédnutí do míry zranění v tomto sportu ve srovnání s boxerem v AS Roma Dres rukavicích i MMA.

Dr. Muzzi spolu s Dr. Guillem Lopezem a Dr. John Neidecker shromáždili data z regulovaných událostí BKB od června 2018 s září 2020. Během tohoto období bylo zaznamenáno 131 zápasů s SS Lazio Dres 262 sportovci. Všechny zápasy měly přítomného zkušeného prstenového lékaře.

Údaje odhalily, Juventus Dres že zatímco BKB vedl ke zvýšené míře trhliny obličeje pro konkurenty, míra otřesů otřesů byla nižší než v boxu v rukavicích i ve smíšených bojových uměních. Údaje také překvapivě odhalily, že míra zlomenin rukou byla opravdu nižší v holých boxerských zápasech než v boxu rukavic nebo MMA.

Konkrétně 27,4% konkurentů zažilo tržné rány obličeje. Rychlost zlomeniny ruky byla 3,2% ve srovnání s mírou 3,8% v MMA a 4,7% v boxu rukavic.

Známá míra otřesů otřesů, která využívá význam jako konkurenta, který měl příznaky otřesů, když byl analyzován lékařem zkušeností, byla 1,5% ve srovnání s boxem s odhadovanou mírou 6-12% a také MMA s mírou 14,7% .

reklama

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Studie – Aktualizované údaje o újmě na holé klouby boxe v boxu 16, 2021 v „bezpečnostních studiích“
Boxing holé klouby poprvé ohlásil smrt v regulovaném regulovaném Eraoctoberu ve sportu, 2021 s komentářem
Dokumentace holého boxu kloubu legality džune 23, 2019 se 4 komentáři

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *