Bojové smlouvy a Covid 19 – Promotoři zákona „moci“ a „frustrace“

souhlasí s propagací a bojovníky souhlasí s bojem. Uprostřed globální pandemie viru korony však pravděpodobně nebude schopen splnit své povinnosti.

Co se tedy stane, pokud bojovník odmítne soutěžit na plánované akci kvůli pandemii nebo pokud se promotér odmítá pokusit hostit karty?

Potenciálně jsou spuštěny dva právní zásady. Doktrína „frustrace“ a smluvního nástroje doložek „síly“.

Pokud propagační smlouva o této záležitosti mlčí, může být spuštěna doktrína frustrace obecného práva. Frustrace nastává tam, kde se bez viny stran stanou scénáře radikálně odlišné od scénáře, na které se smlouva zahájila. Obecně nelze uzavřít smlouvu. Aby smlouva byla frustrována, musí být spouštěcí událost být v době uzavření smlouvy nepředvídatelná a nebude vina jedné strany. Pokud je smlouva frustrovaná, vypouští podle něj strany.

Mnoho pořadatelských smluv však nezanechává mnoho prostoru pro frustrace, aby vstoupila do Fray. Místo toho jsou klauzule „síly“ běžné v průmyslu, který přesně uvádí, kdo má problém Cerezo Osaka Dres a jaké důsledky se mohou vyvinout tam, kde nelze událost hostit kvůli vnějším faktorům. Obecně „klauzule o moci“ obecně neodkazují na globální pandemii, ale skládají se z širšího jazyka, který může situaci pokrýt. Zda pandemie ve skutečnosti frustruje určitou smlouvu nebo spustí širší doložku o vyšší moci, vyžaduje analýzu scénářů a smlouvy jako celku.

Níže jsou uvedeny některé klauzule „síly“ z různých smluv o promotoru MMA. Někteří z nich zabezpečují promotéra. Některé z nich zajišťují Německá fotbalová reprezentace Dres obě strany. Za normálních okolností všichni pracují, aby osvobodili promotéra z hostování událostí během narušení v důsledku „Božího činu“ a nedávají bojovníkovi ideál tvrdit, že smlouva je porušena.

Stručně řečeno, pokud se strana pokouší najít lék založený na současném globálním vypnutí sportu, jejich prvním krokem Inter Milan Dres je přezkoumat jejich smlouvu a zjistit, zda se tyto okolnosti zabývá. Pokud jejich smlouva řeší situaci, analýza pravděpodobně skončí. Pokud smlouva mlčí, může argument frustrace vstoupit.

reklama

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Anti-doping CZAR UFC „Ne každý podepsal“ antidopingovou smlouvu na 30. let 2015 v „dopingu“
Profesionální smlouvy o MMA – jídlo pro myšlenku pro nové bojovníky 9, 2020 s 1 komentářem
Oprava „represivní“ MMA Fighter ContalsMarch 4. 2015 v „Kalifornském bojovém sportovním zákonu“

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *