2 x Pan Olympia Franco Columbu, RIP

od Christian Duque

Když vypukla zpráva, že zemřel Franco Columbu, mnozí z nás ve světě kulturistiky i fyzické zdatnosti doufali, že to byla chyba. Víš … teď AC Milan Dres je tolik falešných zpráv, s Clickbait dominuje scéně; Když jsme však viděli zprávu od Arnolda, to uzavřelo dohodu. Moje srdce se potopilo stejně jako každý, koho jsem zde řekl, na severoamerických mistrovstvích NPC, bylo na přesně stejné lodi jako já.

Vidíte, Franco je jedním z největších kulturistů všech dob. Stejně jako Arnold, jeho úplně křestní jméno je vše, co je potřeba. Každý chápe Franco; Je to, jako by celý jeho život byl v mrazivém rámečku filmu, který čerpal železo. Nikdo si nikdy nemůže vzpomenout na ten film, nemohou si pamatovat kamarádství mezi ním i Arnoldem, stejně jako si nemohou pamatovat přesně to, jak pomáhal sardinskému motoristovi, který nemohl získat jeho auta a kamion z těsného místa. Rovněž existuje jeho dvě obrovské vítězství Olympia – definitivní vítězství v 70. letech a také extrémně pochybné vítězství v roce 1981. Jen málokdo si nepamatuje jeho fantastické výkony síly !! Přesně o kolik lidí rozumíte, kdo bude chodit s lednicí na zádech, jen aby dokázal svou nespornou, bezkonkurenční sílu?!?!

Franco byl vyzkoušen i pravá legenda, člověk, který nerozuměl ukončení. Vynikal jako kulturista, vynikal jako powerlifter a také vynikal jako chiropraktik s licencí na správní radu. Ať už udělal cokoli, byl úspěšný. Od tréninku jeho postavy, budování svalů, po vydělávání ocenění a vyznamenání za jeho slavné herecké role, mnozí spolu se svým kamarádem Arnoldem.

Víš …, když přestaneš věřit o čerpání železa, hodně z toho bylo kecy. Skrytí osobních věcí, soupeření a dokonce i několik humorů bylo zcela skriptováno. Neměl to být film o kulturistice, měl to být film, který se bavil, spolu s volným tématem kulturistiky. K tomuto filmu však byl jeden velmi autentický prvek, stejně jako to bylo blízké přátelství – opravdu bratrstvím – mezi mladým rakouským kulturistou a sardinským, který se v Mnichově uspokojil asi před 54 lety. Všechno, od okamžiku, kdy se setkali, až po to, aby Atalanta BC Dres to zasáhli, do Ameriky a také dělat podivné úkoly (jako Bricklaying), to všechno bylo pravda. Tito kluci byli dva hrášek ve stejném modulu; Měli rádi kulturistiku, stejně jako nikdy neopustili.

Francoovy pracovní principy byly bezkonkurenční. Líbil se mu jeho fanoušky a také měl rád fitness. Viděl jsem Franca s fanoušky mnohokrát stejně dobře, jak byste vždy mohli říct, že se o ně velmi stará.

Jedna věc, kterou jsem vždy respektoval, byla jeho neochvějná loajalita k Arnoldovi. V mnoha opravdových způsobech můžete skutečně vyprávět lidskou postavu metodou, kterou je se svými dobrými přáteli i rodinou. Pro mě jsem vždy věřil, že je to velmi čestné přesně, jak blízko byli, stejně jako proto, když jsem zkontroloval Arnoldovy komentáře, ale nejen mě to ujistilo o pravdivosti dotyčných zpráv, avšak mě opravdu kopalo do srdce, jako studna. Nemůžu ani začít chápat Arnoldův pocit ztráty. Musí to být jako to, co všichni cítíme, zkomplikované 10.

Jak již bylo řečeno, Francoův duch bude online, převážně s čerpáním železa i Arnoldem. Skutečností věci je, že většina lidí nikdy nebyla spokojená s jedním z nich, ale tento film pro tolik lidí znamenal tolik věcí. Existuje nespočet filmů, dokumentů a série, které se pokusily znovu vytvořit tu vibraci (někteří dokonce tak odvážní, že to dělají lépe), ale jak říká Ric Drasin, obvykle se tyto časy už nikdy nebudou opakovat. Můžeme mít mnoho vynikajících kulturistů, nového pana Olympias, možná jednoho dne můžeme vidět, že někdo zlomí záznamy stanovené naprosto pozoruhodným Lee Haneyem a obrovským ošklivým Ronnie Colemanem, ale stále se nezvýší na úroveň franco nebo Arnold. Ve skutečnosti ani kluci z té doby také nebyli na této úrovni. AZ Alkmaar Dres Abych byl naprosto upřímný, největší jména tohoto časového rámce, kluci, kteří se skutečně objevili jako mini božstva z tohoto filmu, byli Arnold, Franco, stejně jako Lou. Tito tři kluci mají jeden z nejhlubších a nejdelších běhu a také nejdůležitější síly ve sportu. Jejich dědictví i sport kulturistiky budou trvale propojeny. Francoova paměť bude živá, bude to plamen, který nikdy nevyjde, i když mluvíme, mladík sleduje čerpání železa poprvé, určují s Francem nad všemi ostatními ve filmu, jako je jako stejně jako chtějí dodržovat ve svých stopách.

Chtěl bych nabídnout soustrast Francoově domácnosti i přátelům, protože se rozloučíme s nejznámějším, nejznámějším a nejdůležitějším obřím zabijákem, jaký kdy měl sportovní kulturistiku. RIP / QEPD

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *