4 důvody, proč se přihlásit na vaši první cyklistickou akci na dlouhou vzdálenost

jako bývalý profesionální silniční závodník, který stále nese hlubokou lásku ke sportu, se mě lidé často ptají na výhody cyklistických událostí na dlouhé vzdálenosti. Ať už se díváte na závod, charitativní jízdu, Gran Fondo nebo století, točení kol (doslova) po celé hodiny může být výzvou, ale je to hodná.

Miluji cyklistiku na dlouhé vzdálenosti natolik, že jsem si vytvořil vlastní akci na kole v severní Kalifornii, Jensie Gran Fondo z Marin. Ať už je to moje nebo někdo jiný, tady je důvod, proč se stále účastním vzdálenosti.

4 důvod k zaregistrování na akci na dlouhé vzdálenosti

Dávat dobrou věc
Události na dlouhé vzdálenosti Arsenal FC Dres cyklistických událostí obvykle podporují hodnou příčinu, což znamená, Atletico Madrid Dres že část vašeho vstupního poplatku by mohla jít přímo na konkrétní charitu. Například během cesty dolů v rámci profesionálního cyklistického závodu pracuji ve spojení s Radou pro rakovinu v Jižní Austrálii, abych získal peníze pro lidi v nouzi. A letos jsem pro Jensie Gran Fondo spolupracoval s koalicí Marin County Bike Coalition, která pomáhá zajistit bezpečnější a jednodušší pro všechny v oblasti San Francisco Bay. Každý rok v září také dělám menší charitativní akci s mým přítelem Stuart Grace, plachetnice z Anglie. Všechny peníze, které získáváme, týkají Epilepsy Society ve Velké Británii. Ať už si vyberete jakoukoli charitativní jízdu, jízdou na kole, které můžete vrátit. To AC Milan Dres je samo o sobě fantastickým důvodem k přihlášení na akci.

Otestovat mé limity
Pro mě otázky jako: „Mám, co je potřeba k dokončení této výzvy?“, V mém rozhodnutí se zaregistrujte vždy velkou roli. Ať už se pokoušíte dokončit charitativní jízdu 20 mil nebo štěrkovým závodem 200 mil, vyvíjejí se vytrvalostní akce pro testování vašich limitů. Nakonec to vždy stojí za to – ať už skončíte úspěšně překročit cílovou čáru nebo ne – kvůli všemu, co se o sobě dozvíte.

Vytváření systému podpory
Přihlášení na závody na dálku vám může pomoci najít podpůrnou komunitu. Setkáte se s podobně smýšlejícími lidmi a kdo ví, možná dokonce uděláte nějaké nové přátele. Pokud se váš řetězec zlomí, nebo propíchnete pneumatiku a máte krátkou náhradní, nebude podpora daleko.

Nekonkurenční organizované skupinové jízdy jsou dalším skvělým způsobem, jak se spojit s vaší komunitou. Během těchto dlouhých událostí jsou silnice často částečně nebo plně uzavřeny pro automobilový provoz, což je pro celou rodinu bezpečné. A s mnoha těmito událostmi, jakmile překročíte cílovou čáru, ocitnete se v slavnostní atmosféře. Potěšení z zaslouženého jídla, povzbuzení na přicházející jezdce a opékání úspěchů, vaší rodiny a přátel.

Vyhánět pozitivní zpětnou vazbu
Chvála a obdiv jsou další výhodou, když dokončíte svůj první závod. I když to nemusí být vaše hlavní motivace, je lidskou přirozeností potěšit přijetí pat na zádech nebo komplimenty jako: „Ach wow, jsi docela fit, že?“ Proč ano, ano jsem, budeš si myslet, že jste věděli, jak tvrdě jste se snažili dosáhnout cílové čáry.

Tato informace je pouze pro vzdělávací účely a není určena jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace byste neměli používat k diagnostice nebo léčbě zdravotního problému nebo stavu. Před změnou stravy se vždy zkontrolujte se svým lékařem, změníte své spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou fitness rutinu.

Jens Voigt

Fitbit Ambassador Jens Voigt je bývalý profesionální cyklista, který v současné době slouží jako týmový specialista pro Trek Factory Racing. Jens zahrnuje bolest a životy mottem: „Drž hubu!“ Jednou jezdil 20 kilometrů na Trip de France na dětském kole. Jens má šest (ano, šest!) Děti a žije v Německu.

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *