Jsou noví majitelé UFC ve sporu o úrokovou sazbu jako promotéři?

oslavovaný Welterweight Georges St-Pierre je uprostřed kontraktujícího konfliktu s UFC. Zjevně byl na cestě k opětovnému vyjednávání své smlouvy, když prodej UFC přivedl věci k neočekávanému zastavení.

Noví majitelé většiny UFC, WME-IMG, vysvětlili jako „americká agentura dovedností“, která „zastupuje umělce napříč všemi mediálními platformami, zejména filmy, televizi, hudbu, divadlo, digitální a také publikování“ zjevně nevidělo Oko k oko. legenda MMA nebo jeho vnímaná tržní hodnota.

Je pozoruhodné, že WME-IMG také představuje ve svém rozmanitém portfoliu vysoce profilované bojové umělce, jako je Ronda Rousey. GSP, na druhé straně reprezentuje konkurenční inovativní umělci WME-IMG.

Hraje Mistrovství světa ve fotbale Dres tato společnost pravda funkce v současném Marocká fotbalová reprezentace Dres patu GSP? Je to spor zájmu?

WME-IMG rozhodně nesmí věřit, že jinak by se nezúčastnili nákupu 4,2 miliardy dolarů UFC.

Předpisy MMA však mohou naznačovat jinak.

Vezměme si jako příklad Nevadu, základní jurisdikci UFC. Specifikace zakazuje promotérům sloužit jako manažeři s NAC 467.104 Čtení následujícím způsobem:

Neozbrojený bojovník nemusí mít promotéra ani žádný typ jeho členů, akcionářů, úředníků, dohazovatelů nebo asistentů dohazovatelů:

1. jednat přímo nebo nepřímo jako jeho manažer; nebo

2. Držte jakýkoli typ peněžní sazby, která je ozbrojená správa nebo zisky bojovníka ze soutěží nebo výstav.

Pro funkce bojového sportu určuje specifikace „manažera“ široce a zahrnuje ty, které provádějí jakýkoli typ dodržování (s pododdílem (d) nejpozoruhodnější):

(a) se zavazuje zastupovat úrokovou sazbu jedné osoby, smluvní smlouvou, smlouvou nebo jiným dohodou, při získávání, organizaci nebo provádění odborních soutěže nebo výstavy, na kterou se tato osoba účastní soutěžícího;

b) řídí nebo řídí odborník neozbrojené bitevní činnosti Mexická fotbalová reprezentace Dres neozbrojeného bojovníka;

c) přijímá nebo je oprávněna získat 10 procent nebo mnohem více hrubé kabelky nebo hrubého výdělku jakéhokoli typu odborníka neozbrojeného bojovníka pro služby týkající se zapojení neozbrojeného bojovníka do odborných soutěže nebo výstavy; nebo

d) dostává platbu za službu jako agent nebo zástupce neozbrojeného bojovníka.

Zdá se, že tyto dva „akcionáři“ mateřské firmy UFC „Akcionáře“ nadřazeného podniku UFC „obdrží platbu za službu jako agent nebo zástupce neozbrojeného bojovníka“.

Možná je tento zákaz vyvinut tak, aby se vyhnul sporu, kde „manažer“ dostává platbu z neozbrojeného bojového boje spojeného výdělku. Pokud na druhé straně pododdíl (d) zabrání akcionářům pořadatelů, aby získali platbu z neozbrojeného bojovníka mimo zisky z klece, zdá se, že existuje prospektivní spor.

Ať už existuje odpovídající právní spor o úroky, nebo ne, optika je rozhodně špatná.

reklama

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Michael Bisping a UFC žalovali za údajné útoky 25. 2017 s 1 komentářem
Vítejte Luke Thomas Show posluchači 28, 2016
Leslie Smith odstoupí z asociace odborných bojovníků, 29. liber, 2016 s 1 komentářem

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *