McGregor / UFC Rift a „Conformable“ Propagation

Více podrobností se objevují o nedávném obratu událostí mezi Conorem McGregorem a UFC s šampionem peří nejprve oznamující odchod do důchodu, UFC reagoval, že byl odstraněn z UFC 200 za to, že nesplnil se s tiskovými povinnostmi a že oznámení „odchodu do důchodu“ má smluvní důsledky.

Dnes McGregor oznámil, že není v důchodu, aby doufal, že se vyhne jakýmkoli smluvním důsledkům, a poznamenává, že zůstává připraven, ochotný a schopen soutěžit na UFC 200. Uznal, že spor se skutečně točí kolem množství propagační práce, do které chce UFC, aby se zapojil do doby, kdy se zapojil do té doby, aby se zapojil do té doby, aby se zapojil Raději by soustředil svůj čas a úsilí na trénink na svůj zápas s Nate Diazem.

McGregor poznamenal, že je ochoten se zúčastnit tiskové konference v New Yorku, ale jeho prohlášení je o něco více.

Jsem stále připraven jít na UFC 200.
Nabízím, stejně jako už jsem to udělal, letět do New Yorku na velkou tiskovou konferenci, která byla naplánována, a pak se vrátím do tréninku. bez rozptýlení.
Pokud to nestačí nebo mají pocit, že jsem si zasloužil sedět tuto propagaci, která Inter Milan Dres to jednou vyprší, dobře, pak nevím, co říct.
Pro záznam také –
Pro USADA a pro UFC a moje smluvní ustanovení –
Nejsem v důchodu.

UFC zřejmě chce více propagačních vystoupení od McGregor s alespoň jednou tiskovou konferencí v Las Vegas.

Z legálního hlediska může UFC síla McGregorova ruka? Je McGregor ve svých právech položit nohu dolů? Záleží na jazyce nejnovější smlouvy mezi McGregor a Zuffa. Pokud tato smlouva obsahuje standardní jazyk, na kterém Zuffa trvá, bude odpověď záviset na interpretaci slova „rozumné“.

Standardní smlouvy UFC vyžadují následující (klíčová slova zdůrazněná tučně)

„Bojovník bude spolupracovat a pomáhat při reklamě, publicitě a propagaci (i) zápasů, (ii) jakékoli a všechny rebroadcast záchvatů v jakémkoli médiu, (iii) jiné zápasy UFC, (iv) další události UFC a vysílání a (v) prodej zboží UFC, včetně vystoupení na přiměřeném počtu tiskových konferencí, rozhovorů a dalších sponzorských a propagačních Polská fotbalová reprezentace Dres činností (z Tigres UANL Dres nichž každá může být vysílána, vysílána nebo natáčena) občas a místy přiměřeně určené od Zuffa, bez další kompenzace. Za takové propagační aktivity zajistí Zuffa a zaplatí za rozumné cestování, hotelové a jídelní ubytování bojovníků “.

Tento jazyk je široký a místí se na hodně moci a uvážení v rukou UFC. Prostý jazyk této klauzule umožňuje UFC diktovat časové místo a počet tiskových konferencí. Dokud se požadavky nestanou nepřiměřenou, termín, který je otevřený interpretaci v dané situaci, mají právo donutit své bojovníky k účasti na jejich tiskových konferencích.

Stejně jako v jakémkoli obchodování s obchodem, kde mají obě strany hodně co získat a hodně pro ztratit, doufejme, že mohou převládat chladnější hlavy a lze dosáhnout kompromisu. Není v zájmu někoho nechat to eskalovat na jeviště, kde jim soud řekne přesně, kolik propagace je „rozumná“.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Potenciální regulační a smluvní důsledky, pokud McGregor „odchod do důchodu“ není upřímný 20, 2016 s 3 komentáři
Co přesně je role UFC v superfight McGregor / Mayweather? 15. června 2017 s 2 komentáři
Conor McGregor získává profesionální licenci na box; Ale proč? 1. prosince 2016 s 5 komentáři

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *