BC Athletic Compensation přijímá video „White Belt“ na Foundation Foundation nadaci a porozumění videu pro porozumění wellness!

Jsem hrdý na to, že jsem odhalil, že Britská Kolumbie právě skončila jako první kanadská jurisdikce, která přijala video konkurence BOIGHING Foundation Brain Health and Wellness porozumění. Video „White Belt“.

Toto video Nagoya Grampus Dres jsme poskytli minulý týden na každoročním semináři Physicians Association of Ringide Physicians minulý týden. Nyní se blížíme k co nejvíce atletických provizích, kolik můžeme, abychom přijali toto opatření pro základní vzdělávání.

Nedávný průzkum ukázal, že pouze 6% trenérů bitevních sportů může prokázat přiměřené znalosti o otřesech. Tristní. Tento jednoduchý i volný krok pomůže zahájit vytahování zdraví mozku a wellness nevědomosti od komunity bitevních sportu. Data ukazují, že bojovníci pro zdraví a wellness informovaní vytvářejí mnohem lepší možnosti a zdá se, že mají méně obecné kariérní škody. Motivační věci.

Děkujeme vám BC za to, že jste úplně první kanadskou kompenzací, abyste učinili tento důležitý krok, aby pomohli zajistit, aby bojovníci byli vědomi FC Porto Dres největšího rizika jejich obchodu jejich obchodu. Kliknutím sem můžete kliknout sem a uvidíte, jak se hrdě zobrazí na stránce komise pro komisi!

reklama

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Fighting Foundation představuje konkurenční základy mozku a wellness fundaments videooctober 6, 2022
Breaking – Kansas přináší zdraví mozku a porozumění wellness poptávka po boji proti sportu 13, 2022
Proč nevyžadují Sevilla FC Dres bojovníci porozumět poškození mozku? 12. května 2021 v „bezpečnostních studiích“

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *