, prostě ne v mém muffinovém koláčku

Dnes ráno jsme s Ben a já provedli 20minutovou Ekvádorská fotbalová reprezentace Dres běh/procházku pro jeho 3. týden gauče na 5k. Pro mé nové čtenáře – můj manžel Ben, nedávno se rozhodl, že chce začít běžet. Myslím, že si užívám běh 3 maratonů a banda půlmaratonů se na něj konečně otřela!
Moje nejnovější videa

Maratónový tréninkový den 6
Marathon Training Den 6. Spuštění aktualizace blogu.

Více videí

0 sekund 1 minuta, 19 sekund

Další
4 minutové stojící jádro cvičení pro běžce
04:31

Žít
00:00
08:21
01:19

Takže ho trénuji na 5K cílovou čáru!

Nedávno jsme dostali poukaz do poště na bezplatnou koláčku z naší oblíbené místní pekárny. I když jsem včera v noci přiznal svůj uhlovod, nemohl jsem odmítnout bezplatnou koláčku. Ben dostal slaninu Cheddar Scone a já jsem dostal banánovou ořech.

Ve své obraně jsem nebyl v této pekárně vzhledem k tomu, že v říjnu!

Spároval jsem to s některými vejci v naději, že protein pomůže zastavit po koláčce cukru * Důvod, proč jsem včera dokonce poukázal na to, že konzumuji tuny sacharidů, je to, že cítím rozdíl vzhledem k tomu, že jsem jedl mnohem více bílkovin. Včerejší načítání carb se necítilo dobře a mohu říct, že se mému tělu daří lépe s mnohem více bílkovinami a tukem. Bezplatný Scone stranou, vstupuji zpět na pro-teinský rozjetý vůz ASAP!

Banánová ořechová koláčka byla v pořádku. Nemyslím si, že se mi líbí ořechy ve svém muffinovém Chelsea FC Dres koláčku (TWSS?).

Normálně Manchester United Dres považuji koláčky za velmi suché, ale ty z této pekárny jsou vlhké a velmi podobné muffinu. www.natalieee.com Otázka: Scone nebo muffin nebo snídaně burrito?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *