Připravte se na doplněk postrádat kofein i kreatin!

od Matt Weik

Pro ty z vás, kteří jsou přísně spotřebitelé a ne hluboko na pozadí trhu z výrobce rovnice, nemusíte být vědomým zasvěcením několika obtížím, se kterými je trh řešen. To znamená, že se připravte na možnost nějakého relativně vážného doplňku postrádat vaše preferované doplňky obsahující kofein i kreatin. Pokud se jedná o dvě komponenty, bez nichž se nemohou zdát online, možná budete chtít zásobit, když ještě můžete!

Covid i Čína přesně nepomáhají doplňkovému průmyslu
Právě když se zdá, že pro několik z nás se život vrací k typickému s otevřením fitness center, můžete objevit své preferované předběžné tréninky i termogeniky, nikoli na policích, stejně jako na skladě Internetové maloobchodníci. Zatímco značky by chtěly tvrdit, že jsou, protože jejich výrobky se prodávají tak rychle, že je nemohou udržet na skladě, pravdou je, že Čína se zdá být Linchpinem, pokud jde o získání mnoha značek suroviny, které Arsenal FC Dres vyžadují vyrábět Jejich výrobky a také mají zásoby nabízené k prodeji.

Zdá se, že příčina doplňku chybí, stejně jako nárůst kofeinu i nákladů na kreatin je způsoben přísnými exportními předpisy nad pravdou, že Čína (stejně jako mnoho jiných zemí) stále bojuje s touto pandemií i problémy asi z šíření viru. Mnoho podnikání OGC Nice Dres stále nepracuje na plné kapacitě, což může přesně omezit, kolik produktu je vytvořeno a přesně jak rychle.

Dalším klíčem, který se vrhá do tohoto nepořádku, je to, že ti, kteří vytvářejí kofein v Číně nebo kteří mu chtějí nabídnout požadavek na vývozní licenci. I když se jedná o obecně poměrně jednoduchý proces, který zahrnuje podání konkrétní papírování a nakonec se oprávnění několik měsíců po podání přihlášení přestala Čína vydávat nové exportní licence na konci ledna 2021. Pokud by někdy byl čas, kdy byl nutný facepalm, je to právě teď.

Celá tato situace způsobuje perfektní bouři pro doplněk postrádající a problémy s dodavatelským řetězcem, které ovlivňují nejen značky doplňků i výrobce, ale také spotřebitelé. Chci říct, můžete narazit na trénink bez vašeho preferovaného předběžného tréninku nebo jít bez tlustého hořáku, abyste se připravili na léto? Většina z nich by uvedla, že jsou neschopní. To je však pravda, se kterou se v současné době zabýváme – není to tak dobře, jako s nulovými skvělými zprávami nebo na pohledy na naděje na obzoru.

Jedna šetřící milost, kterou mnozí doufají, je, pokud Indonésie, Indie a Vietnam jsou schopny posílit vlastní produkci kofeinu k distribuci. Jediným problémem se zeptat na tuto situaci by bylo: „Za jakou cenu?“ Budou zvednout náklady kvůli poptávce, nebo pomohou kupujícím hledat kofein ve skutečnosti v naději, že si mohou zajistit smlouvu a vzít podnikání z Číny? Pouze čas ukáže, ale mnoho značek doplňků má prsty zkřížené pro alespoň nějaké zásoby, které z těchto míst mohou zachytit.

Jako by doplněk chyběl, nestačí, můžete vidět několik vašich oblíbených doplňků, které zahrnují kofein a kreatin nabízený (pokud jsou zpět na skladě) za vyšší náklady. Ne, nevyužívejte to na značkách doplňků, je to opravdu kvůli nákladům na suroviny také prudce stoupání. Tolik, aby bylo zajištěno, že zatímco je kofein téměř nemožné získat právě teď, dodavatelé zvýšili své náklady o 100%. Náklady na kreatin se také více než zdvojnásobily.

Budou existovat některé značky, které jedí zvýšení spíše než předávat tyto náklady na spotřebitele, ale lze předpokládat, že budou moci jen tak dlouho udělat tak drastický zásah na jejich marže Náklady – a také to, kdo přesně chápe, jak dlouhodobě doplněk a také vylepšení nákladů vydrží. Slovo na ulici je, že by to mohlo trvat všechny 2021.

Nejobtížnější součástí hraní čekající hry je to, že i když byste doufali, že se akcie na kofeinu i Creatinu vrací k normálu, že náklady na suroviny se vrátí zpět dolů. Jedná se však o podnikání, stejně jako ne každý je morálně i spravedlivě sladěn v jejich poloze. I když bych rád věřil, že dodavatelé sníží náklady, pokud jsou lidé ochotni zaplatit vyšší náklady na kofein i kreatin právě teď, co by jim zabránilo v tom, aby si to tam jen udrželi? Je zřejmé, že pokud by se jiní dodavatelé rozhodli snížit své ceny, jiní by dodržovali žalobu. Můžeme se tedy dívat na potíže s Portugalská fotbalová reprezentace Dres pohledem, abychom viděli, kdo se bude nejprve trhat a pomáhat jejich kupujícím.

Způsobí to inovovat značky?
Chtěl bych objevit Veliké ve špatném, stejně jako neexistuje moc skvělých zpráv s těmito doplňky, pokud jde o kofeinE, stejně jako kreatin, může způsobit, že značky inovují a věří mimo krabici. Pořád se objevují nové komponenty i sloučeniny a také vás nutí ptát se, zda několik z těchto značek, které jsou silně ovlivněny nedostatky v kofeinu, a kreatin již pracuje na „co je dál“ zasáhnout trh.

Značky, které závisí na kofeinu a kreatinu pro své výrobky, a také nemají nic nového snižování potrubí, které by se mohly představit, jsou s největší pravděpodobností potící kulky právě teď, když sledují, jak se jejich zásoby zmenšují denně. Budou mít dostačující k tomu, aby tuto vlnu vyrazili, nebo se na ně naráží, když se zprávy o zásobách vrátí, což ukazuje na jejich zprávy spoustu prázdných palet i nuly?

Uvádějí značky, které se stanou stejně pohodlně, nakonec budou cítit nějaký nepříznivý účinek. Zdá se, že nastal čas. Ty značky, které mají myšlení „inovací nebo die“, s největší pravděpodobností představí některé opravdu úžasné produkty v příštích několika měsících, na které se můžeme všichni dívat dopředu. Stejně jako ti, kteří sedí a nedělají nic s palcemi, se zkřížené … no, nemusí to z toho naživu.

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *