Zaregistrujete ruce jako smrtící zbraně?

V mém nejnovějším videu na YouTube v Combat Sports Sevilla FC Dres Lawyer vysvětluje, že se zabývám starým mýtem bojových umělců, kteří registrují ruce jako smrtící zbraně. Věřte tomu nebo ne, k této pověsti existuje určitá pravda v jedné americké jurisdikci. Praktičtější prakticky školení práva a bojových umění se někdy naráží na sebe v případech napadení, baterie a sebeobrany.

Pro ty, kteří hledají více o těchto tématech, zde jsou některé minulé zápisy a níže je text skutečného zákona o registraci Guamu:

§ 62102. Registrace. Ministerstvo pro příjmy a zdanění zaregistruje každého odborníka na karate nebo judo, který se toho vztahuje a ponechá seznam takových odborníků. Po vydání osvědčení o registraci ministerstvem pro příjmy a zdanění přinese žadatel takové osvědčení do divize licence ministerstva pro příjmy a zdanění, které žadatele účtuje za požadovaný poplatek. Po zaplacení požadovaného poplatku pokladníkovi Guam pokladník přijme na obličej osvědčení o registraci a takové certifikát vrátí žadateli. Osvědčení o registraci s přijetím pokladníka označeného na tváři za tímto účelem představuje důkaz registrace.

Ruce smíšeného bojového umělce považované za „smrtící zbraně“ v případě útoku Texasu

Bojové umělci rukou jako smrtící zbraně!

Za to, že se zajímají o více o tomto tématu, byl na mě upozorněn nedávný případ ze Severní Karolíny, který dále ilustruje přístup „rukou jako smrtící zbraně“, který zaujal trestní právo občas. Případ naleznete zde, kde byl stanoven následující princip z minulých případů „ruce útočníka mohou být považovány za smrtící zbraně za účelem trestného činu napadení Íránská fotbalová reprezentace Dres smrtící zbraní způsobující vážné zranění v závislosti na způsobu, jakým byly použity a relativní velikost a stav stran. “ State v. Allen, 193 N.C. App. 375, 378, Feyenoord Dres 667 S.E.2d 295, 298 (2008)

reklama

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Vítejte čtenáři bjpenn.com – bojové umělci ruce jako smrtící zbraně! 12. listopadu 2015 s 1 komentářem
Ruce smíšeného bojového umělce považované za „smrtící zbraně“ v Texas Assault 3. 2015 s 3 komentáři
BC Open je skvělá událost … příliš špatné, že je to IllegalApril 14, 2013 se 4 komentáři

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *