3 tréninky schodišťových horolezec, které vám pomohou přimět se, rychle

Pokud máte rádi mnoho návštěvníků fitness centra, s největší pravděpodobností chodíte nejlépe u horolezectví Stairway, aniž byste mu poskytli druhý pohled. Koneckonců, pokud požadujete kardio, budete naskočit na běžícím pásu, eliptickým nebo kolo. Možná však budete chtít tento postoj přehodnotit. “Schodišťové horolezci jsou fantastické, pokud chcete efektivní trénink, protože můžete v krátké době vrhnout velké množství kalorií,” uvádí Ivalis Velazquez, osobní fitness instruktor a majitel I.V. Zdatnost. “Navíc jsou to s nízkým dopadem a také vám pomohou vylepšit vaše jádro, glutes, čtyřkolky a lýtkové svaly.”

Základem je zajištění toho, že máte skvělou formu, která znamená, že se nepohybujete dopředu nebo se těžce naklánějí na úchyty – tyto by se měly dotknout rovnováhy pouze podle potřeby. “Pokaždé, když vstoupíte, udržujte své jádro těsné a mírně nakloněné dopředu,” říká Velazquez. “Můžete buď tlačit svými paty, které pomáhá zacílit na vaše glutes i hamstringy, nebo tlačit sférou vaší nohy, která umístění mnohem větší důraz na vaše čtyřkolky.”

Stejně jako u jakéhokoli typu kardio stroje může Velšská fotbalová reprezentace Dres být nejtěžší částí boje proti nudě. To je místo, kde tyto tři cvičení přicházejí. Vyvinuli Velazquez, všichni jsou stvořeni tak, aby udrželi vaši zájmovou sazbu (při práci s celým tělem!).

20 minut jednoduché trénink HIIT

Připravte se na to. Během části tohoto tréninku byste měli mít pocit, že poskytujete 70 procent svého maximálního úsilí.

Zahřívání: 2 minuty jednoduché stoupání

Cvičení: 10 intervalů 60 sekund s vysokou intenzitou splněno o 30 sekund mírné Feyenoord Dres rychlosti jako zotavení.

Vychlazení: 3 minuty jednoduché stoupání

Intervaly rychlosti-builder

Pohořte svůj požadavek na rychlost s tímto cvičením, kde během dvouminutových prací půjdete z 50 procent maximální rychlosti na 90 procent. Připravte se na opakování tohoto obvodu čtyřikrát.

Zahřívání: 2 minuty jednoduché stoupání

Cvičení: Po dobu 2 minut zvyšte rychlost každých 30 sekund

Vychlazení: 1 minutu jednoduchého stoupání

Crossovers Workout

S kroky crossoveru se nezapomeňte otočit do strany na zařízení a také přidržte jen lehce na dohodě o rovnováze. Když se týká pomalých a širokých kroků, ujistěte se, že váš postoj je od sebe větší než šířka ramen.

Zahřívání: 3 minuty jednoduché stoupání

Cvičení:

2 minuty, kdy se vyhnete kroku

1 minutová strana vstoupila doprava

1 minutová strana vyšla doleva

2 minuty překročili kroky s výtahem nohou zabývající se levicí

2 minuty překročili kroky s výtahem nohou, který se zabývá pravým

2 minuty pomalé, široké kroky

2 minuty rychlé stoupání

3 minuty pomalé stoupání s výtahem nohou

2 minuty na zpětné lezení

2 minuty rychlé stoupání

Vychlazení: 2 minuty pomalé a také jednoduché stoupání

Tato informace platí pouze pro akademické funkce a také není míněna jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Neměli byste tyto informace využívat k diagnostice nebo léčbě zdravotního a wellness problému nebo stavu. Než změníte stravu, vždy zkontrolujte svého lékaře, změníte své spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou rutinu fyzické zdatnosti.

Alice Oglethorpe

Alice Oglethorpe je spisovatelka na volné noze a redaktorka se sídlem v Chicagu, IL. Pokrývá zdraví, štěstí, fitness a také cokoli jiného, co vzbuzuje její zájem. Její práce se objevila v časopise O Oprah, Self, Shape, Fitness, Redbook, zdraví, mnohem lepší domy a zahrady, psychologie Wolverhampton Wanderers Dres dnes, Velké úklid a další.

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *