Aromasin (Exemestane) vysvětlil

od Johna Connora

Aromasin je inaktivátor steroidní aromatázy používaný ke snížení cirkulujícího estrogenu. Bylo stanoveno, že pomáhá bojovat proti rakovině prsu, protože estrogen hraje funkci v růstu rakovinných buněk. Aromasin se nevrazí na aromatázový enzym. To potlačuje přeměnu androgenů na estrogen. Cirkulační estrogen může být u žen využívajících aromasin snížen o téměř 85%. Typická mylná představa je, že inhibice aromatázy je u chlapa podobná než ženy. Nicméně v pokusech, kdy byli mužům podávány 25 mg aromasinu denně, bylo maximální estradiolové potlačení 62 ± 14% pozorováno po 12 hodinách.

Důvod rozdílu může být spojen s mnohem vyššími koncentracemi testosteronu Bayer 04 Leverkusen Dres u mladých mužů než u postmenopauzálních žen a také k kratším poločasu příkladu u mužů. Terminální poločas u mužů (8,9 h) byl výrazně kratší než publikovaná hodnota 27 hodin u žen. To může být základem pro pravidelnější správu u Guy (nebo žen podávání testosteronu), které chtějí maximální E2 Suprese.

Aromasin působí jako falešný substrát pro enzym aromatázy a také se zpracovává na meziproduktu, který se nevrabně váže na aktivní místo enzymu spuštěného jeho inaktivací, což je dopad rovněž chápán jako „inhibice sebevraždy“. Jinými slovy, příklad, tím, že je strukturálně podobný cíli enzymů, trvale váže na tyto enzymy, čímž jim brání v dokončení jejich úkolu přeměnit androgeny na estrogeny. Když porovnáme tento způsob účinku s jinými Německá fotbalová reprezentace Dres AI, je zřejmé. Arimidex se může uvolnit z enzymu aromatázy, když Nagoya Grampus Dres ho přestanete brát, ať už to Aromasin nebude. Proto existuje menší možnost, aby se estrogen odrazil s aromasinem.

Aromasin může být použit během steroidního cyklu, když se podávají aromatizující sloučeniny, jako je testosteron, aby se zvládl estrogen od toho, aby se vymkl kontroly. Během programu typického steroidního cyklu může estrogen zvýšit poměrně vysoko. Estrogen byl stanoven až 7krát vyšší než typický u chlapa na steroidech. To je extrémní a také potenciálně způsobit zadržení vody, gynekomastii (tvorba ženské prsní tkáně), negativně ovlivňují libido nebo způsobuje benigní hyperplazii prostaty. proto, aby se zabránilo těmto dopadům, musí být kontrolován estrogen.

Aromasin nejen snižuje cirkulující estrogen a také globulin vázající pohlavní hormony, ale rovněž zvyšuje testosteron volných o 117%! Celkový testosteron zvyšuje asi 60%. Zkontrolujte výkon aromasinu po pouhých 10 dnech léčby u mužů.

Obr. 1. Hladiny estrogenu a plazmy Androgen po 10 d každodenním příkladu (25 nebo 50 mg) u zdravých mladých mužů (průměr ± SD; n = 9–11). Převést na Systeme Worldwide jednotky: estradiol, picomoly na litr (x3.671); estrone, picomoles na litr (x3,699); Androstenedione, nanomoly na litr (*0,003492); stejně jako testosteron, nanomoly na litr (x0.03467).

Aromasin může být použit během steroidního cyklu s aromatizujícími se sloučeninami i během PCT, aby pomohl udržet estrogen na rovnováhu testosteronu ve prospěch testosteronu. Ze všech léků pro správu estrogenu se Aromasin zdá být nejvíce vyvážený. Zvyšuje testosteron podobný Arimidexu a také snižuje estradiol asi o 10% mnohem lepší než Arimidex u Guy, a také pravděpodobně způsobí méně estrogenového odrazu než Arimidex. Mějte na paměti, že 50 mg aromasinu každý den udržovala estradiol v typické rozmanitosti pro chlapa, takže pokud věříte, že využití inhibitoru aromatázy rozdrtí estrogen a také tato věda podporuje opak. Navíc plazmatické lipidy a koncentrace IGF-I v Guy nebyly ovlivněny léčbou aromasinu. Z údajů, které jsem si odhlásil, stejně jako z mých let zkušeností s tímto lékem, je 25 mg Aromasinu každý druhý den skvělým výchozím bodem mírných dávek testosteronu. Pokud jsou dávky testosteronu zvýšeny, může být pro správu estrogenu zapotřebí 25 mg každý den. Protože vysoký i nízký estrogen může způsobit boční dopady, jako jsou laboratoře pouze s nízkým libidem, mohou určit vhodnou dávku aromasinu.

Odkaz:
Farmakokinetika a také objevování silného inhibitoru aromatázy, Aromasin (Exemestan), u mladých mužů

O autorovi:

John Connor je výzkumný pracovník v oblasti zlepšování výkonu a výživy spojené s životním stylem kulturistiky. Connor se často skládá z opravdového života těchto sloučenin v poradenství i akademické roli. Connor je rovněž obhájcem dekriminalizace mužského hormonu využívajícího u dospělých. John Connor neobhajuje návštěvníky, kteří se zabývají žádným typem nezákonné činnosti; Před použitím jakéhokoli typu léků se vždy poraďte s lékařem.

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *