Kalifornie Specifikují AC vydání řady akademických konkurenčních zdravotních a wellness videí

Argentinská fotbalová reprezentace Dres Kalifornie specifikuje atletická kompenzace, která byla krokem, který má bitou publicitu, ale zaslouží si zájem bojové sportovní komunity. Vytvořili řadu videí zaměřených na zdraví konkurentů a wellness i na bezpečnostní problémy, jmenovitě akutní traumatické poranění mozku, kumulativní otřesy a nebezpečí dehydratace. Vzhledem Spojených Států Amerických fotbalová reprezentace Dres k tomu, že CTE je potenciální pravdou v jakémkoli druhu kontaktu se sportem, jsou to klíčová témata, která je třeba porozumět.

Pokud jste bitevní sportovní bojovník, trenér, manažer nebo jiná zúčastněná strana, tato videa stojí za váš čas na to, abyste se dostali na tato klíčová témata jako rychlost. Vzhledem k tomu, že zabezpečení konkurenta je hlavním důvodem existence atletické komise Andy Foster i CSAC, by vám měly mít veřejné poděkování za úkol, který byl dobře vykonáván při vytváření těchto bystrých videí.

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání Bayern Munich Dres

Příbuzný

Breaking – Kansas přináší zdraví mozku a porozumění wellness poptávka po boji proti sportu 13, 2022
Nevada Athletická kompenzace přijímá regulační vedení s konkurentem Brain HealthApril 28, 2016 v „bezpečnostních studiích“
Arkansas Athletic Compensation představuje rychlý extrémní reformaugust na váze 10, 2015 v „reformě na váze“

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *