OC Half Marathon 2016 Rekapitulace

Včera jsem provozoval OC Borussia Monchengladbach Dres Half Marathon. Byl to opravdu dobrý závod, i když SkinnyRunner můj dlouholetý partner v trestném činu v tomto závodě nebyl (to jsem já, snažil se, aby se cítila provinile). Club Tijuana Dres Normálně provozuji celý maraton, ale vzhledem k tomu, že jsem v poslední době neběžel dlouho, rozhodl jsem se tentokrát udržet napůl styl.

Před zářením: V noci před polovičním maratónem jsem vydal všechny věci, které potřebuji pro závod a po závodě. Normálně sbalím tašku se základy jako voda, změna oblečení, žabky …
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 4
Marathon Training Journal Den 4 Check in

Více videí

0 sekund 1 minuta, 21 sekund

Další
Rekapituje podcast od 6. srpna
07:26

Žít
00:00
08:21
01:21

Protože je tu Ben, odhodil mě na závodě. OC Marathon/Half je kurz bodů, který naznačuje, že začíná na jednom místě (Fashion Island) a končí někde jinde (veletrh v Costa Mesa). Musíte zaparkovat v cíli a vzít raketoplán na začátek, který vyžaduje další včasné probuzení, Íránská fotbalová reprezentace Dres aby se všechno to stalo.

Dostal jsem se na začátek jen dost času na to, abych zasáhl sprchovou místnost a sestavil, když zbraň zhasla.

Jako vyhození jsem sportoval s maratonským tričkem v Surf City, ale nepotřeboval jsem to. Nebylo to tak zima a bez toho jsem mohl být v pořádku. Nesnáším, když ztrácím vyhození!

Závod: Miluji polovinu OC (ale jsem částečný pro závody SoCal). Existuje několik malých kopců, ale na začátku to vypadá jako hodně z kopce. Na míli 11 je jeden strmý kopec. Na kopci je ideální pomocná stanice, která vás rozptyluje, ale je tak strmá, že mě nikdy rozptyluje. Celý závod jsem se cítil opravdu úžasný až do vrcholu toho kopce. Běžel jsem to (v poslední době chodím hodně kopců) a nahoře cítil, že moje nohy jsou neuvěřitelně těžké a hotové. Naštěstí jsem to dostal zpět a držel se pryč.

Jsem docela potěšen svým cílovým časem vzhledem k tomu, že se cítím, jako bych byl v poslední době pomalejší než obvykle – 1:46:56. S průměrným tempem 8:10 jsem o tom neuvěřitelně nadšený! V poslední době jsem se opravdu jen díval na poslech zvukových knih a přemýšlení o životě na mých bězích.

Popadl jsem banán a zasáhl jízdu domů (Ben mě zvedl). Místní závody jsou nejlepší, je to mnohem snazší koordinovat.

Aaaaaand jsem se přihlásil k maratonu na výstavě, o kterém jsem neuvěřitelně nadšený! Nejsem si ani 100% jistý, že to dokážu vzhledem k tomu, že je mimo město, a nejsem si jistý, co se v mém životě děje v průběhu příštích tří měsíců, ale stále jsem nadšený a plánuji, aby se to stalo. Výložník.

Další nahoru: Tinkerbelle 10k a půlmaraton tento víkend! Musím připravit své kostýmy !!

Otázka: Máte pro tento rok nějaké cestovní plány? Nikdy nevím, jak daleko ve vývoji plánovat věci!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *