Přiznání bloggera…

přiznání… Kdykoli vařím, vytáhnu spoustu náhodného jídla, abych na svačinu, zatímco jsem vařil “. Termín „vaření“ používám volně – protože to dělám, když dělám PB toast nebo jen házím salát. Je to špatný zvyk.

Přiznání … prostě jsem strčil věci z cesty, abych vytvořil prostor k jídlu. Funguje to.
Moje nejnovější videa

Covid 19 test protilátek
Vzal jsem test protilátky CoVID19. Takto to šlo a výsledky!

Více videí

0 sekund 5 minut, 19 sekund

Další
Recenze americké knihy
12:07

Žít
00:00
08:21
05:19

Přiznání … Nedávno jsem měl malovaný byt, protože to opravdu potřeboval. Ale teď přemýšlím o pohybu, takže nechci nic dát na zdi. Je to trochu obtěžující zvažování, že teď mám pocit, že jsem rozrušený. Pořád to váží na mysli a já to chci jen přijít na to, abych mohl udělat, kam se cítím jako doma.

Přiznání … dnes ráno jsem se rozptyloval e -mailem a neběžel až po 8 hodin. Je příliš horké na to, aby se dostal do toho rutinního Monicana!

Přiznání … Tato čokoláda vypadla z mrazničky, když jsem včera v noci doplňoval ledový podnos, takže jsem to Bayer 04 Leverkusen Dres snědl. Jsem vděčný, že to nebyla taška zmrazené zeleniny …

Dobře, 2 vypadl. A popadl jsem třetí pro zábavu.

Přiznání … Běh je dostupnější než terapie, ale potřebuji obojí. (Toto je pohled z kanceláře mého terapeuta, která se mění příští týden, takže jsem musel získat poslední obrázek.)

Přiznání … neuvěřitelně úžasný hustý brusinkový chléb, který jsem se díval na rok, byl na zvláštním manažerovi a konečně jsem to dostal před několika dny. Jeden plátek je stejně tlustý jako 3 plátky „normálního“ chleba. Část zpovědi je – očekával jsem, že to bude sladké jako skořicová rolka nebo tak něco a nebylo to – tak Yokohama F. Marinos Dres jsem na to dal javorový sirup. Musel jsem s tím jen francouzský toast.

Přiznání … není v pořádku, když Vegas leží na mém čistém oblečení, ale musel jsem ho získat obrázek, než jsem ho tam kopal.

Přiznání … Nedávno jsem se do kostela nechodil, ale zjistil Juventus Dres jsem, že aplikace Bible v telefonu má spoustu biblických studií a programů.

Ale šel jsem tento víkend a trochu miluji obrázek na přední straně bulletinu…. Je to skladba a říká: „Go Go Go Go. Výložník.

Přiznání … Tyto celé řezy „žetony“ jsou řezány jako francouzské smažení, takže mají být jako hranolky, ale s chrapantem čipu.

Moje oblíbené hranolky jsou křupavé na vnější straně, měkké zevnitř, ale ne spálené … takže jsem na ně byl zvědavý a dostal jsem je. No, miluji je. Ponořil jsem je do kečupu a byli jako hranolky. Nejsou zdravější než hranolky – jsou stále smažené brambory, ale jsou dobré.

Přiznání … Takto to vypadalo, když jsem včera vstal z gauče. Jedl jsem popcorn. BUSTED!

Přiznání … fotografuji toalety. (Ne pokaždé, ale je stále trochu divné mít na vašem telefonu obrázky toalet, že?) Na mé obraně byla tato toaleta na náhodném masáž nohou a měla zajíček, o kterém jsem považoval za trochu legrační.

Otázka: Co se musíte přiznat?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále se rozhodněte:

Potěšený nový rok z run eat opakuje!

Potěšený nový rok z run eat opakuje!

Potěšený nový rok !! Vrátím se z volna LIL a chci vám poslat nejlepší touhy za 2022. Chyběl mi a blogování a f

Aktualizace běhu a stravování víkendu

Aktualizace běhu a stravování víkendu

Ahoj! Jak to jde? Mám rychlou rekapitulaci tohoto víkendového běhu, jídla a … opakování. Jo, a konečně ListeneLov vajec s pozdní velikonoční konfety

Lov vajec s pozdní velikonoční konfety

Běh blogu Velikonoční vajíčka Hunt. Nápady pro zábavný lov vajec konfet s mým velmi zrzavým zlatým retreiverem a zvukem

Horší než noční můra

Horší než noční můra

Moje zkušenost s nočními hrůzami jako dospělý. Run Eat Repeat Life Aktualizace a noční hrůzy. Zdroje

Otázky týkající se běhu, jídla, Instagramu a dalších věcí … Video

Otázky týkající se běhu, jídla, Instagramu a dalších věcí … Video

Zde jsou všechny odpovědi na vaše otázky pomocí Instagramu o běhu, jídle, červených vlasů, randění, křížovém tréninku a dalších!

Běžecký pás sprchový žraločí nádrž a jsou datum obědů … data?

Běžecký pás sprchový žraločí nádrž a jsou datum obědů … data?

Ahoj! Jak to jde? Jen se přihlásím s mým oblíbeným během a jídlem z tohoto víkendu! Co děláš? První

⚡ Shareaholic

.

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *