přesně jaký byl váš den?!

Dokončím své poslední publikování relé a chtěl jsem se přihlásit s postupováním potravin. Mějte na paměti, když jsem řekl, že budu dělat celý den jídla v jednom publikování častěji? Mějte na paměti, jak jsem to opravdu neudělal, protože nejsem speciální sněhová vločka, jsem jen … vločka?
Moje nejnovější videa

Co jím za den – Runner Edition
Co jsem jedl za den. Potravinový deník od běžce, který v současné době trénuje na maraton nebo půlmaraton. Snídaně, oběd, večeře a občerstvení plus tipy.

Více videí

0 sekund 14 minut, 26 sekund

Další
Dostal jsem test Covid-19
05:16

Žít
00:00
08:21
14:26

No, tady to je.

Věděl jsem, že mám hodně práce, abych dohnal, protože jsem zmeškal ve čtvrtek i v pátek na štafetový závod, takže jsem přeskočil tělocvičnu a také jsem se jako cvičení rychle procházel.

Rychlá snídaně byla také v nákupu – cereálie …

Vejce a skvělé nabídky na ledovou kávu.

V dopoledních hodinách jsem se snažil na spravedlivém Australská fotbalová reprezentace Dres baru. Podnikání mi poslalo odrůdovou balíček, abych to zkusil, když jsem byl pryč. Miluji výživové statistiky na nich – je těžké objevit 16g proteinu pro 160 kalorií.

Během oběda jsem musel zasáhnout obchod, protože jsme byli mimo ovoce Spojených Států Amerických fotbalová reprezentace Dres i zeleninu. Nechtěl jsem nakupovat hlad, takže jsem popadl hrst ořechů (TWSS!).

Když jsem se vrátil, hodil jsem dohromady rychlý salát a vyleštil speciální nález manažera.

Midafternoon jsem táhl a také jsem měl ještě jednu ledovou kávu s mým PB & J.

Dnes večer jsem měl jednoho klienta v tělocvičně a při večeři jsem měl na kořisti nějaké pirátské kořisti a také několik žetonů.

Udělal jsem orientální saláty s kuřecím kuřetem. V Portugalská fotbalová reprezentace Dres obchodě byl v obchodě v prodeji obrovský svazek mixu Slaw s dresinkem, křupami a mandlemi. Smíchal jsem to a také jsem to zavrhl kuřecím masem. večeře je hotová.

Včera jsem dostal tyto perly Godiva z letové terminály a jsou chutné. Super bohatá tmavá čokoláda v malé kouli – jsou jako čokoládové lupínky, i když dekadentní.

Doufal jsem, že Ben bude dole na nějakém fro-yo, ale myslím, že čokoláda bude muset dnes večer stačit jako dezert.

Docházím své publikování RTB, takže můžete všichni objevit, pokud jsem se znovu vyděsil na své poslední noze a já jsem se nahlédl. Nemáš zač.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *