Veškerý víkend jídla a zábavy a relaxační pamětní den

ahoj! jak se máte? jaký byl tvůj víkend? Připadá mi to jako pondělí! Tento víkend jsem byl velmi zaneprázdněn běháním a jídlem a relaxací a snažil jsem se co nejvíce zůstat mimo počítač. Pojďme tedy shrnout zábavu Memorial Day, abych mohl znovu prožít všechny chutné lidi a jídlo.

Nejprve musím dát lil křičet na prokompresi, aby vytvořil nejroztomilejší kompresní ponožky v podnikání. Odpočíval jsem po včerejším půlmaratonu Laguna Hills v mých kompresních pruzích s Vegas.
Moje nejnovější videa

Maratónový tréninkový den 6
Marathon Training Den 6. Spuštění aktualizace blogu.

Více videí

0 sekund 1 minuta, 19 sekund

Další
Maska obličeje pro běh nebo chůze mimo tipy
07:15

Žít
00:00
08:21
01:19

Také jsem si užil nějaký fantastický toast. Není to fantazie toast právě teď? Vidím to po celé Instagramu s avokádem pro pikantní možnosti nebo ořechové máslo a bobule pro sladkou pochoutku. Miluji to.

Protože jsem v pondělí provozoval půlmaraton a protože některá z mých rodin také pracovala, oslavili jsme neděli Memorial Day. Zamířil jsem na místo svého bratra, abych se pověsil s mým oblíbeným malým člověkem. Ona je nejlepší! A ona je teď naprosto moje přítelkyně a žádá, aby se moje ruka chodila kolem (přečtěte si: odejít od lidí, s nimiž se nechce vypořádat).

Než jsem se vydal, koupil jsem barevný létající disk z 99 centů. Je to nejlepší dolar, jaký jsem kdy Schalke 04 Dres utratil! Francouzská fotbalová reprezentace Dres Opravdu to milovala. Je to tak „hit nebo miss“ s dětmi někdy je nadšená z něčeho náhodného a jindy miluje hračku s jedním dolarem.

(Šaty z Aventura)

Akční výstřel! Měli Montpellier HSC Dres jsme spoustu legrace, když jsme se snažili přijít na to, jak to hodit, aniž by to šlo 2600 stop! Tato věc může létat

Chci jen chodit s ní celý den držet se za ruce a poslouchat její šéf mě kolem.

Zatímco jsme hráli svého otce a bratra BBQ-Ed tunu jídla. Nepořádáme se.

Právě jsem si uvědomil, že jsem nefotografoval žádné jiné fotky jídla ani zábavy. Byl jsem očividně velmi zaneprázdněn jednáním žetonů a guacamole. Přinesl jsem ovocný salát a dezert. Tentokrát jsem byl líný a přinesl Pretzel Klondike bary. Pak jsem zapomněl mít jeden! Naštěstí jsem měl koblihu, takže jsem nebyl úplně zbaven cukru. Whew!

Nejlepší zpráva, kterou budete slyšet celý den …

Nutritiontists říká, že jíst dvě snídaně je dobré pro hubnutí. VÝLOŽNÍK. Nakonec věda dohonila, jak už žiji svůj život.

Otázka: Co jste tento víkend dělali / jedli / spustili?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *