Zvířecí protein stále upřednostňován před závodem

od Matt Weik

Pokud jste v minulém roce věnovali pozornost mým článkům, věděli byste, že jsem pokrýval vývoj a posun spotřebitelů, kteří kdysi používali živočišné bílkoviny k nyní alternativnímu zdroji, jako je rostlinný protein. Nielsen (tržní výzkumná firma) šel do ulic, aby zjistil, jaký dopad tyto alternativy živočišných bílkovin na americké dietě. A na konci dne jejich nálezy ukazují, že zvířecí království stále vládne nejvyšší.

Král džungle
Když se týká bílkovin, většina Američanů získává svůj denní zdroj z masa. Ve skutečnosti je statistika 78% masa následovaná normální spotřebou vajec jako zdroje bílkovin na 61%. Třetí na seznamu je mléčné výrobky, které pravidelně konzumuje 58% Američanů. a 29% Američanů konzumuje ryby a mořské plody. Když porovnáte tato čísla s tím, že Američané založené na rostlinách jsou pouze 19%, můžete vidět, že mezi skupinami stále existuje obrovská mezera.

Je zajímavé, že ve studii 15% Američanů diskutovalo o tom, že plánují jíst mnohem více zdrojů proteinů na bázi rostlin, zatímco 22% diskutovalo, že sníží spotřebu masa. 19% uvedlo, že plánují zvýšení Eintracht Frankfurt Dres spotřeby ryb a mořských plodů. Budou následovat? Myslím, že uvidíme příští rok, když Nielsen uvolní aktualizaci. Je však zajímavé vidět, že Američané se stále více zajímají o možnosti bez masa.

Nielsen zmínil: „Luštěniny jako složka se nacházejí ve více než 160 kategoriích v celém obchodě a zveřejňují růst – to vše naznačuje, že se stále více dostávají na americké desky. Kategorie jako jogurt, zmrzlina a slané občerstvení, ve kterých jsou luštěniny zaznamenány jako složka, za posledních 52 týdnů vysílají růst dolaru. Mezi nimi máme kategorie, jako je slané občerstvení s růstem dolaru o 6%, sušenky a sušenky 2%, obiloviny a granola 3%a jogurt 34%. “

Protein na bázi rostlin zachycuje také na trhu doplňků. HEA protein přichází na silné i další alternativy založené na rostlinách. Vzhledem k tomu, že se zdá, že náklady na syrovátku vždy stoupají, mají spotřebitelé zájem o alternativní zdroje, které jsou při nákupu levnější, aby přijímaly mnohem více bílkovin.

Američané stále nemají myšlení přidávání mnohem více bílkovin do své stravy. Asi 7% dotázaných diskutovaných potravin s vysokým obsahem bílkovin je pro ně zásadní, zatímco 15% uvedlo, že se mnohem více zaměřuje na „zdravé potraviny“, jako je ovoce a zelenina.

Zánik? Stěží.
Podívej, maso nikam nevede. Zatímco mnohem více lidí má zájem najít nové bezmabé zdroje bílkovin, živočišné bílkoviny je stále TSG 1899 Hoffenheim Dres na vrcholu potravinového řetězce, pokud jde o to, co Američané chtějí. Mnoho mužů má mentalitu „maso a brambory“, když se týká výživy – jsem jedním z nich.

Kromě Real Sociedad Dres toho mnohem více a mnohem více Američanů začíná nakupovat vlastní kuřata, aby konzumovala vejce a dokonce i porážky kuře pro jídlo. Dnes není neobvyklé vidět některé z vašich sousedů s kuřetem na dvorku (za předpokladu, že jsou povoleny), osobně si myslím, že je to skvělé, a pokud by to moje černošská čtvrť dovolila, měl bych úplně nějaké kuře s množstvím vajec, které konzumuji týdně.

Když se týká zdrojů masa jako celku, dochází ke zdravotnímu posunu. Mnohem více Američanů věnuje pozornost specifikům každého zdroje masa, které kupují. Hledají věci, jako je volné antibiotiky, krmené trávou, všechny přirozené a žádné syntetické konzervační látky. Tyto možnosti se prodávají lépe než možnosti bez těchto nároků, i když jsou mnohem dražší za libru. Nielsen zmínil: „Ať už jsou to rostliny nebo zvíře, spotřebitelé se vracejí k základům. Mnohem přirozenější ingredience a méně zpracované možnosti potravin jsou některé z charakteristik, na které se spotřebitelé přitahují. Producenti a prodejci musí přijmout preference spotřebitelů a nebát se inovovat, aby vyhověli požadavkům. “

Zemědělci si také musí být vědomi požadavků spotřebitelů se všemi těmito posuny v preferencích. I oni se musí vyvíjet, jinak by mohli ztratit spoustu peněz tím, že se nepřesunou s trendy. To si vybere vše, co produkují od skotu, po prasata, po kuřata, zeleninu a ovoce. Jak se říká, „vyvinout nebo zemřít.“ Nemůžete být nastaveni ve svých cestách, jinak se konkurence přijde a vyrazí vás navždy.

I když jsem nezměnil z masa na rostlinnou stravu, znám mnoho lidí, kteří mají. Jste jedním z nich? Dejte nám vědět v komentářích, pokud jste trendovali ve směru snížení spotřeby masa a zavedení mnohem více rostlinné stravy do vašeho životního stylu.

Zdroj:

1.) Crawford, Elizabeth. “Protein na základě zvířat vrcholí spotřebitele, ale možnosti založené na rostlinách rychle rostou, Nielsen najde.” FoodNavigator-usa.com, 19. září 2017.

comments
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *